Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільні сукні 2019: кейпи, кольори та експериментиВесільна мода завжди була особливою. Її особливість проявляється хоча б у тому, що її тенденції оголошують на рік вперед. Так, модні канони 2019-го року вже чітко окреслені, а весільні бренди активно відшивають по них нові колекції. Отож, переглянувши всі релізи, модні покази та весільні виставки ми виокремили для наших наречених 5 головних трендів. Поїхали!

1. Кольорові весільні сукні.

Хоча це і звучить вже звично, однак палітра трендових кольорів дещо змінилася. Якщо раніше наречені звертали увагу на пудрові відтінки суконь (максимум – лате), то наступного року у моду ввійдуть приглушені кольори бузкового, кавого кольору та навіть жовтого з абрикосовим. І чим не звичний колір -  тим більш трендовіший.

2. Весільний образ… у вигляді костюму.

Вже цьогоріч чимало популярних Instagram-блогерів для свого особливого дня обирали костюми світлих відтінків. А вже у 2019 році вони повноцінно увійдуть у моду. Варіація костюмів буде різною по силуетах і по тканинах. Чи затримається цей тренд надовго серед українських наречених – важко сказати. Але факт комфорту у костюмі під час святкування (у порівнянні з сукнею) – безперечний.

3. Глибоке декольте.

Здається що у нових колекціях дизайнери дотримувалися принципу: чим більше, тим модніше. Але родзинку таким моделям додають вставки із мережива, бісеру та іншої фурнітури.

4. Мінімалізм.

Він був у моді завжди, але у 2019-му році йому надали особливу шану. Вітаються весільні сукні без декору та вставок, однак із благородних матеріалів (королівський атлас, французький фатин). 

5. Кейпи.

Третій рік поспіль вони залишаються у тренді. Хоча і не дивно, їх часто використовують замість фати, вони додають образу жіночності та романтики. У 2019-му році вітаються кейпи із середнім шлейфом.


Сподіваємося, наші маленькі підказки стануть для вас у нагоді, перед тим, як ви зустрінетесь зі своєю сукнею мрії!

Автор: Віта Рижук, весільний портал Пара молода


09.10.2018              сьогодні 2, з початку місяця 18, всього 1932◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info