Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЬНІ ТИТРИ: навіщо, де та якПрописані слова – це дуже потужні символи, які здатні за секунди викликати потрібні емоції та настрій, і їх на весіллі можна використовувати у різні способи. Про весільні таблички і вказівники – далі…

Навіщо усі ці написи?
Весільні таблички, вказівники, флюгера, вивіски – це як титри у фільмах: начебто усе з картинки зрозуміло, але підпис робить акцент на найголовнішому. От приїхали ваші гості на банкет до ресторану і, певна річ, вхід вони і так знайдуть. Проте! Дороговказ із написом у відповідному стилі «Весілля» буде хай не дорожнім, але дуже важливим знаком: знаком вашої уваги до гостей («ми на вас чекаємо»), знаком витриманого стилю, знаком початку території вашого свята. Словом, прописані слова – це дуже потужні символи, які здатні за секунди викликати потрібні емоції та настрій, і їх на весіллі можна використовувати у різні способи.

В українців це давно
Здебільшого вважають, що ця традиція прийшла до нас з європейських весіль. Я категорично це заперечую і навіть маю докази:
Так, це класика жанру українських весіль – весільна брама із написом «Молодій парі многая літа!» чи «Ласкаво просимо».
 
Втім на цьому етапі наші народні декоратори спинялися, бо хто з молодят наречена, а хто наречений – зазвичай видно неозброєним оком; а де фурштений стіл і що тікати вже пізно – речі взагалі очевидні до неможливого. На Заході ж це все «підписують» і, власне, такий формат до нас і перекочував. На жаль – часто в англомовних версіях. Тому зразків весільних табличок українською я знайшла небагато.
 
Увага на форму
Варіанти україномовних повідомлень – знайдете нижче. Зараз же хочеться перейти до наочності, зробивши фотоогляд вдалих весільних табличок.


Декор написів, їхній формат звичайно має відповідати стилю свята. Ніби зрозуміло, але на практиці найпопулярнішими залишаються дерев’яні вказівники. Є ж інші матеріали – текстиль, мушлі, пластик, папір, зрештою… Не обмежуйте себе, фантазуйте, з двовимірних написів переходьте на 3d: об’ємні літери на фотосеті чи фуршетному столі це також дуже круто! Можете виготовляти самі, або звернутися в івент-агенції, студії декору чи поліграфії.

Формулюємо зміст
Що писати на весільних вказівниках і табличках насамперед залежить від того, де вони будуть використані.
Так, для позначення важливих локацій це буде: «Весілля», «Банкет», «Забава», «Гучне святкування», «Церемонія», «Танцмайданчик», «Шалені танці», «Фуршет», «Солодкий бар», «Делікатесні частунки», «Фотосет»….
Стилістичні написи в різних елементах декору: імена наречених, дата весілля, «Кохання», «Сім’я», «Любов»….

Фрази для церемонії на табличках у діток: «Вже йде твоя кохана», «Ось іде твоя наречена», «Всім встати, наречена іде!», «Давайте швидше, я вже хочу цукерки!»…

Таблички для фотосесій: «Ми одружені», «Чоловік» і «Дружина», «Найкращий чоловік» і «Найкраща дружина», «В мене його прізвище», «Люблю його» і «Люблю її», «Любов назавжди», для гостей - «Ми на весіллі у …», «Класне весілля!», «Ми тут були, мед-пиво пили»…

Під час банкету також можна використовувати таблички у форматі транспарантів. Напис «Гірко!» підійматимуть гості, якщо захочуть щоб ви поцілувалися. Ви ховатимете свій поцілунок за фразою «Цензура». Тамада може використовувати таблиці як на тв-шоу: «Овації», «Захват», «Розчарування» - всі ці емоції мають відображати гості з появою написів. Дуже розігріває атмосферу свята і робить вражаючим звуковий ряд на відеоверсії весілля.

Це начебто все, що я збиралася розповісти вам про весільні таблиці і вказівники. Маєте свої фотоприклади чи ідеї для написів – додавайте у коментарях :).

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


15.05.2013              сьогодні 1, з початку місяця 59, всього 13006◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info