Банкетний зал Сюрприз
 

  
 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільні запрошення: 5 порад від Ceci JonsonДосвід іменитих дизайнерів надто цінний, щоб нехтувати ним при підготовці до весілля. При виготовленні запрошень – зокрема. Із ідеями відомого американського дизайнера Ceci Jonson знайомить весільний організатор Мальва Бочкарьова.

Сьогодні я хочу поговорити про те, з чого починається весілля. Ні-ні, не з пропозиції і не з весільного плаття. Весілля починається з весільних запрошень. 

Запрошення – це аж ніяк не формальність. Саме вони ознайомлять гостей зі стилем вашого свята, продемонструють ваш смак та креативність.  


 
Ось декілька порад, як створити особливе запрошення, від найбільш відомого дизайнера Ceci Jonson. 
  1. Щоб дизайнеру було достатньо часу для створення шедевру, замовте свої весільні запрошення не пізніше 5-6 місяців до дати весілля.
  2. Знайдіть для теми запрошення те, що дає вам натхнення: нехай це буде ваше місце зустрічей, чи перша країна спільного відпочинку, картина улюбленого художника… Головне, щоб у цьому була ваша душа.
  3. Пам’ятайте, основна мета запрошення – інформативна. Подбайте, щоб місце та час святкування не губилися в занадто довгому чи «закрученому» тексті.
  4. Персоналізуйте ваші запрошення. Вони не повинні бути подібними на жодні інші, адже ви унікальні, як і ваш шлюб.
  5. Надайте перевагу поєднанням двох та більше кольорів, використовуйте повторювані елементи, що можуть бути виконані в різних техніках: намальовані, витиснені, вирізані.

Весільні запрошення від Ceci Jonson завоювали тисячі сердець в США. Маю надію, що її поради стануть вам у нагоді та зроблять підготовку до свята цікавою і творчою.

Текст: весільний організатор Мальва Бочкарьова, весільний портал «Пара молода»


28.01.2015              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 2965◄ Попередня   Наступна ►

Весільним підрядникам: Про нас  |  Реклама  |  Вхід / Реєстрація

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info