Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільні знимки на згадкуПереважаюча частина жінок обожнює фотокамери і оновлення альбому світлинами. Весільне фото – окреме питання, до якого ставляться вищі вимоги і менші терміни. Кожна наречена мріє отримати знимки, де вона – казкова німфа з вишуканою шлюбною сукенкою, білим вельоном, ніжними рукавичками та елегантними мештами. Жінка прагне бачити себе най-най.

Жорсткі вимоги до фото

Чоловіки:
- Чіткість, тобто можна визначити, хто на світлині.
- Сюжет, техніка.
- Основне якісний результат.
- Готові отримати знимки через місяць після весілля.

Жінки:
- Цифровий фотоапарат, який наклацає як мінімум 1000 знимок.
- Якомога більше цьомочок, обіймів, закоханих очей на фото.
- Звертають увагу на дрібниці, потребують світлини рукавичок, вельону, зачіски, пальчиків, долонь,  мештів та навіть, розмір каблуків.
- Родинне клацання.
- Основне – кількість.
- Термін видання оброблених фото – на наступний день, максимум -  через тиждень.


Модні місця фотосесій
Пропозицій щодо вибору місця зйомки вистачає. Зараз модно знимкуватися у студії, при цьому використовувати найрізноманітніші фони: стандартні (білі, чорні), авангардні, ретро, вінтажні. Переважно весільне фотографування відбувається у парках, музеях під відкритим небом, на старовинних вуличках та в центрі міста. Фотографи пропонують також на березі біля річки, озера, моря. Ще майстри фото можуть варіювати та розповідати про нестандартні місця: супермаркети, вокзали, метрополітени, висотні мости, трамваї, тролейбуси, маршрутки. Фантазія – це неможлива річ, яка може закинути і в інші місця, що віддалені від ресторану. Зйомку затягувати не слід, бо переживатимуть батьки, що вже давно втомились дивитись на весільний стіл.


Iнструкція з моральної та практичної  підготовки до весільної фотозйомки

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 1. Шукайте фотографів серед друзів, знайомих, родичів, колег. Також уважно слухайте рекомендації, куди звернутись та до кого. Перегляньте весільні портали та журнали, де можна побачити роботи фотографів, знайти контакти. Ви звісно маєте змогу придбати газети з оголошеннями, однак, пам’ятайте, що отримуєте кота в мішку. Гарна думка – пошук фотопрофесіоналів на живому журналі, на спеціалізованих сайтах. Важливо!!! Не замовляйте фотографа, якщо не бачили його робіт.
 2. Керуйтесь правилом якості. Весілля у вас тільки раз, тож  спогади, передані на світлинах, мають бути неперевершені. Обираючи фотографа, звертайте увагу на оброблені роботи. Кожен майстер керується своїм стилем: холодні тони, яскраві кольори ( надто зелений, синій, червоний), ідеальний варіант – природні барви. Ви повинні розуміти, що яскраві кольори – це банально та грубо, тож над цим питанням ретельно подумайте.
 3. Освітлена шлюбна сукня та обличчя. Дуже часто фотографи, клацаючи на режим «автомат», освітлюють сукню та обличчя. В результаті  ви отримуєте не вишукане вбрання, а пошиту фіранку. Ніби дрібниця, але шкода буде потім, коли у вас сукенка ажурна, з камінчиками, чисельними бантиками, а їх не видно.
 4. Портретів пари практично немає. Типова помилка фотографів – люблять знимкувати на повний ріст молоду пару, на половину, до плечей. Ви дивитесь світлини, а там немає портретів. Що ж віддати батькам? Що робити? Наперед домовляйтесь про такі моменти.
 5. Що фотограф частіше знимкує? Ви повинні однозначно знати, як професіонал заробляє на хліб: працює у недорогій фотостудії; відомий фотограф, що спеціалізується на зйомках моделей для журналів; репортажний фотограф; фотограф-аматор. Відповідно, ви зорієнтуєтесь, що важливіше для нього – заробіток чи гарний результат.
 6. Домовляйтесь з 2 фотографами одночасно. Бувають неприємні ситуації, коли фотограф телефонує в переддень весілля і каже, що не зможе, бо у родині хрестини і подібні відмазки. Тож будьте готовими, домовтесь одночасно з 2 фотопрофесіоналами.
 7. Запропонуйте власний сценарій зйомки. Гарний варіант, якщо кохані порадяться разом і оберуть місця знимкування. Ви повинні чітко розуміти, що більше до в подоби, якого характеру (сучасні, гламурні, вінтажні). Знаючи, що ви хочете, можна вже спокійно обирати найвдаліші місця. Тільки не варто байдуже слухати фотографів, адже вони пропонують, що їм зручніше та цікавіше.
 8. На весільній забаві. На бенкет переважно фотографа не беруть. Моя рекомендація – він там дуже потрібен, але останнє слово за вами.
 9. Підберіть аксесуари. Вам не завадить кілька деталей, що будуть змінювати ваш стиль. Чоловіку: капелюшок, білий шарф. Жінці: білі капелюшок, сіточка, додаткові рукавички, декоративна парасолька, шаль, віяло.  
 10. Час на знимкування. Визначтесь з часом на фотографування. Однак, він не повинен бути меншим, аніж 2 год. Найкраще – 3-5 год.
 11.  Хто з вами буде? Заплануйте, хто буде знимкуватись з вами. Тільки не варто брати усю родину. Бажано: дружок, дружбів, сестер, братів, можна також батьків.
 12.  Байдужі моделі. На зйомці проявляйте ініціативу, не слід байдуже підкорятись порадам професіонала.
Нехай весільні знимки принесуть тільки радість, стануть найкращим спогадом, де ви – найщасливіші, найкрасивіші. Усе залежить від вас. Ретельно обирайте фотографів та отримуйте якісні сторінки життя.

Автор: Ірина Новоставська, спеціально для сайту «Пара молода» 
15.12.2009              сьогодні 3, з початку місяця 23, всього 4540◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info