Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСІЛЬНИЙ ДЕКОР У СТИЛІ МОДЕРНФОТОЗВІТ МАЙСТЕР-КЛАСУ

Весільна лабораторія «Пари молодої» рада відзвітувати про черговий вдалий експеримент. Як і було заплановано, цієї суботи (17 вересня) відбувся майстер-клас з весільного декору у стилі модерн, який провела дизайнер-декоратор студії декору «Фрейя», флорист і просто майстриня на всі руки – Олена Несторович.


Повправлятися у хенд-мейд прикрасах прийшли і наречені, і подруги наречених... Як кажуть, хто за чим – одні на власне свято атрибути готували, інші ексклюзивні подарунки коліжанкам вирішили зробити. Декорували кошики, свічки для вінчання та бокали. Усе – в стилі модерн: яскраві акценти, стрічки та квіти насичених кольорів... Та попри спільність напрямку кожна лінія виробів вийшла ексклюзивною, унікальною, з власним характером. Що, зрештою, й не дивно. Адже ексклюзивність та унікальність – почерк студії декору «Фрейя».


Хоча тренер майстер-класу Олена Несторович підказувала, допомагала, направляла учасниць, їм самим довелося попрацювати немало. Дівчата пізнали усі тонкощі та труднощі творчої праці весільного декоратора. Але такий досвід, за словами учасниць, приніс їм лише задоволення: професійний майстер, весела та доброзичлива атмосфера, якісні матеріали для декору, подаровані «Фрейєю»... І, як наслідок, відповідний результат: оригінальні, цікаві, яскраві та витончені вироби. Та головна їх цінність не лише в естетичній красі, а й в тому, що зроблена ця краса власним руками, з натхненням та почуттями.

Автор тексту: Валерія Климчук

P.S. Весільна лабораторія «Пари молодої» готує для наречених ще безліч цікавих та корисних майстер-класів та зустрічей. Слідкуйте за анонсами на порталі www.paramoloda.ua


21.09.2011              сьогодні 1, з початку місяця 32, всього 7552◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info