Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний образ для української актрисиЗаслужена артистка України Інна Капінос вінчалась у розкішному та елегантному вбранні від фешн-дизайнера Каті Пшеченко. Після показу «Меланки» у березні цього року актриса просто закохалась у речі модельєра, придбала кілька аксесуарів з колекції для себе.

Заслужена артистка України Інна Капінос

Готуючись до вінчання, Інна довго роздумувала, а що вдягнути. В той час вона побувала у гостях в Каті, приміряла кремовий кептарик, обшитий кремовою ниткою і зрозуміла, що він – її. Але не поспішала купувати. Такий дарунок коханій зробив наречений. А вже за тиждень Катя Пшеченко довершила весільний образ капелюшком – образ Герди та весільною сукнею, яку Інна побачила лише в переддень весілля. Вона була вражена, як просто і водночас вишукано зроблено плаття, як дизайнерка відчуває жінок, що може без примірок створити найкращий образ, найелегантніший.

Заслужена артистка України Інна Капінос в сукні від Каті Пшеченко

Інформація про Катю Пшеченко.
Катя Пшеченко – fashion-дизайнер, який пропонує клієнту одягнутись, починаючи з одягу, закінчуючи аксесуарами.
Стиль творця – етно-романтичний гламур.

Особливість творінь Каті – в енергетиці, яку вона закладає, коли руками творить тканини. В кожній колекції дизайнера тканини ексклюзивні. Катя Пшеченко їх вигадує і творить сама.
Її вбрання довершують гардероб відомих жінок України: бізнес-леді Людмили Богуш, актриси Інни Капінос, президента Міжнародного благодійного фонду «Мистецька скарбниця» Тетяни Логуш, ведучої Каті Осадчої, Ірини Ступки.

Катя - творча людина по духу. Вона закінчила школу хореографії, музичну школу по класу фортепіано, музичне училище ім. М. Лисенка (м. Полтава) по класу вокалу, а потім Російську Академію Театральних Мистецтв (ГІТІС).

Історія унікальних творінь дизайнерки почалась ще далеко до появи на іменитому подіумі Українського Тижня Моди. Під час навчання Катя виступала на сцені і на власному досвіді зрозуміла, що таке сценічний костюм, як він впливає на артиста. Він має здатність набувати повноцінного образу і ставати актором.


Інформація про Інну Капінос.
Народилася 30 жовтня 1964 р. у м. Кривий Ріг. Закінчила Київський державний інститут театрального мистецтва ім. І. Карпенка-Карого (1985). Працює в Національному академічному драматичному театрі ім. І. Франка, викладає акторську майстерність в університеті імені Карпенка-Карого. Член Національної спілки кінематографістів України. Займається озвучкою фільмів у «Так треба продакшн» та «Старс Майстер».

Автор: Ірина Новоставська, весільний портал Пара молода
Фото: архів Інни Капінос
22.12.2010              сьогодні 2, з початку місяця 33, всього 8220◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info