Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний плей-лист: МЕД ХЕДС презентували відео на пісню «П’ятниця»Тим, хто саме планує плей-лист на своє весільне свято і обирає україномовні композиції, радимо звернути увагу на драйвову «П’ятницю» від Мед Хедс. Пісня лише нещодавно з’явилася на радіостанціях України, а вже встигла потрапити не тільки в гарячі ротації, а й злетіла на лідируючі позиції у багатьох хіт-парадах нашої країни. Не збавляючи темпів, «шалені голови» на днях презентували свіжу відеороботу. Режисером кліпу на запальну пісню «П’ятниця» став відомий кліпмейкер та бас-гітарист гурту «Друга Ріка» Віктор Скуратовський. 
Вадим Красноокий, соліст гурту Мед Хедс: Нам дуже хотілось зробити презентацію кліпу на пісню «П’ятниця» дуже неформальною. Щоб була невимушеність, і усі присутні почували себе вільно. І у нас вийшло. Всі відривалися від душі, співали з нами на сцені, а наостанок презентували нам незвичний подарунок: перець та селеру. Було надзвичайно приємно і це дуже колоритно виглядало. Це практичніше ніж квіти, тому що це можна їсти))

Віктор Скуратовський, режисер кліпу: Я дуже задоволений нашою спільною роботою з Мед Хедс. У мене був політ фантазії, легкість думок, розкутість мозку і жодних обмежень! Переді мною не ставили чітких задач. І це мене дуже стимулювало зробити дійсно круту роботу. Жодного сценарію чи синопсису, у нас не було репетицій і при цьому музиканти, а також їх запрошенні друзі грали на сцені саме те, що потрібно було мені. Я відчував себе ляльководом, але актори працювали без ниточок. У моїй справі самокритичність – одна із найважливіших рис. Але це той випадок, коли я задоволений усім.

Найближчим часом чекайте нове відео Мед Хедс на телеканалах країни.


17.10.2012              сьогодні 1, з початку місяця 17, всього 3206◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info