Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
Весільний салон ЕЛАНА Тернопіль Весільний бренд Hadassa Jasmine Empire | Wholesale wedding dressesArt Clinique - клініка дерматології та косметології
 
 

Весільний бутік КРІСТЕЛВеликий вибір вечірніх та випускних суконь, більше 5 виробників ( Dolloris fashion, Lady White, Ver-De, Vesna)

Адреса:
м. Тернопіль, вул. Руська, 10

Телефон:
(098) 982-92-03
(050) 377-41-81

Електронна пошта: salon-crystal@mail.ru
Сайт: www.crystal-salon.com.ua

Eva Utkina - це новий український бренд на ринку весільної моди. З 2008 року взяв свій початок , як авторський весільний салон ексклюзивних суконь. Працюючи у сфері індивідуального пошиття,  напрацювали величезний досвід і вивчили попит. Дуже багато щасливих наречених виходили заміж в ексклюзивних сукнях від Eva Utkina . Також , паралельно з цим , створювалися свої власні міні колекції весільних суконь. У зв'язку з розширенням своїх потужностей , творчого потенціалу та бажанням створювати все більше нових моделей , в 2012 році організовано швейне підприємство. Компанія орієнтована на створення суконь європейського рівня з власним дизайном і розробками. При створенні сукні використовуються тільки оригінальні та якісні тканини та мережива. Компанія Eva Utkina створює  сукні з урахуванням останніх світових весільних тенденцій , що дозволяє бути  моделям не тільки модними , але й користуватись великим попитом.

 

Статистика перегляду сторінки: сьогодні 3, з початку місяця 84, всього 3473

Ми в соцмережах:
facebook instagram twitter google+ pinterest YouTube

Пара молода
Про нас
Реклама
Партнери
Проекти
Весільний Раут
Фотоконкурс
Каталог Пара молода

2006-2017 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info