Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний декор: гірлянди з квітів на столахЦе абсолютний тренд сезону, що минає. Втім прощатися із настільними гірляндами з квітів весільний декор 2014 року не буде. Надто вже красивий та ефектний цей елемент. І кожне фото з наступної підбірки це підтверджує.

Звичайно, приголомшливо і багато на весільних столах виглядають рясні та пишні флористичні гірлянди, схожі на розкішні квітучі килимові доріжки. Але і більш витончені роботи з зеленню чи сукулентом або навіть (як ви побачите нижче) з фотографій – також достойні варіанти. Ви можете використати у такій гірлянді квіти одного кольору, поєднати кілька різних відтінків чи застосувати живописний ефект омбре, а також додати де-не-де широкі свічки або лампадки. Лінія композиції може бути прямою чи звивистою, закінчуватися на краю стільниці або ж плавно спускатися просто додолу… Прийом гірлянди з квітів – дуже гнучкий та багатогранний інструмент у весільній флористиці.


Звичайно, цей тренд радше підходить для розкішних весіль, ніж для бюджетних, якщо говорити про оформлення таким чином усіх столів на святі. Але ж квіткова гірлянда може прикрашати лише один стіл – молодят, бути виключно із простих сезонних квітів або мати мінімалістичний дизайн… У будь-якому випадку така форма весільної флористики – рішення свіже та цікаве.

Текст: весільний портал «Пара молода», за матеріалами SouthBound Bride


04.11.2013              сьогодні 1, з початку місяця 39, всього 8479◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info