Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний дрес-код: що одягти на етно-стилізоване свято?Збираєтесь на еко- чи етновесілля у ролі дружки або гості і не знаєте, що одягти? «Пара молода» має для вас кілька ідей, які ми знайшли у проекті дизайнера Катерини Тимочко «Вільні люди»…

«Вільні люди» - проект дизайнера Катерини Тимочко, в якому автор об’єднала три свої колекції: різні за стилем, проте близькі за ідеєю про свободу і невимушеність. Результат цієї добірки Катя представила у вигляді фотовиставки і показу у незвичному, вільному форматі: з експериментальними постановками міні-театру «Двоє», танцями моделей на сіні босоніж під народні співанки, етно-мотивами в декорі перфомансу…

Словом, проект «Вільні люди» з фольком пов'язаний настільки тісно, що його можна однозначно порадити тим, хто підбирає собі образ для етно-стилізованого свята. Направду, легше шукати натхнення там, де воно вже дало свої плоди: наприклад, в колекціях одягу Катерини Тимочко, об’єднаних спільною темою про вільний вибір в усьому. Це така собі готова формула атмосфери, настрою і вбрання, пов’язаного з традиціями, але водночас відкритого для нового бачення. Тому дуже радимо до перегляду фото та відео з проекту, щоб і налаштуватися, і визначитися із гардеробом, якщо ви саме готуєте етновесілля чи збираєтесь на нього у ролі гостей.


 
На додаток, ексклюзивно для читачів «Пари молодої» Катерина Тимочко дала кілька порад стосовно дрес-коду етновесілля:
«Часто етно-стилізоване вбрання обмежується лише перенесенням народного візерунку на сучасну сукню. Втім, я радила б, не забувати також про автентичний крій і різноманітні природні матеріали, натуральні тканини.
Важливою також є передача не лише форми, але й принципів, законів фольк-моди. Один з них – відмінність народного костюму різних місцевостей. Віднайшовши, наприклад, оригінальні візерунки та елементи весільного плаття бучацького району і передавши це все у своєму весільному образі, ви створите справді цікаве етновбрання: зі змістом, душею, особливим кодом щастя. Не кажучи вже про те, що це неодмінно буде стильно і красиво».


Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


13.08.2014              сьогодні 3, з початку місяця 32, всього 5391◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info