Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний фестиваль WED Fest 201725-26 березня 2017 р. відбудеться грандіозна подія у весільній сфері! Шановні представники event-індустрії, запрошуємо Вас прийняти участь в нашому щорічному заході, в новому форматі WED Fest 2017! 

Ми, команда весільного агентства «Аngel's Diamond», не стоїмо на місці і любимо розвиватися, ми пропонуємо Вам розвиватися разом з нами. У весільний сезон 2017 року ми входимо з новим масштабним проектом WED Fest 2017, який об'єднує всі наші заходи: весільну виставку The Wedding Show, весільну школу Анжеліки Галустян, шоу для молодят One Wedding day і напрямок для дітей Angels baby. Запрошуємо вас приєднатися до першого весільного фестивалю Дніпра! 
Весільний фестиваль WED Fest 2017 м. Дніпро. Організатор: весільне агентство «Аngel's Diamond»

- Ми створили максимально комфортну цінову політику для всіх послуг. Передбачена програма лояльності для учасників минулих виставок, а також для представників деяких сфер. 

- Місце проведення обрано за низкою переваг: центральна частина міста, зоноване розташування різних представників весільних послуг (в кожному залі Ви поза конкуренцією), ми знаходимось на двох поверхах, окремі кімнати під проведення семінарів, майстер класів. Кожне місце, крім придбаних м. кв. не обмежується в просторі поруч і в стик з сусідом. 

- Весільний квест для молодят – це «фішка» від весільного фестивалю WED Fest 2017. Кожна пара молодят для того, щоб прийняти участь у розіграші головного призу фестивалю, повинна пройти обов'язкову консультацію у учасників фестивалю і зібрати кольорові наклейки (кожна послуга передбачає певний колір). Таким чином, кожен учасник проведе міні-презентацію своїх послуг. 

- Ми залишаємо європейський формат заходу, відсутність грубих, габаритних перегородок. Кожному учаснику надається не обмежена стінами площа (кв. метри стіл, стільці і підключення до ел. мережі). Від кожного учасника потрібно лише належним чином оформити своє виставкове місце, основний критерій – краса і вишуканість. 

- Формат WED Fest 2017 передбачає присутність ведучого. Протягом двох днів заплановано близько десятка майстер класів, семінарів і тренінгів різних тематик, за дуже доступними цінами, які будуть корисні івенторам і молодятам. 

- Рекламна кампанія. Зовнішня реклама – конвекси в різних частинах міста. Рекламний ролик на світлодіодному екрані в центрі міста. Соціальні мережі, інформаційні пабліки і портали, сайти партнерів. Ми залишаємо один з дієвих засобів реклами – це роздача особистого запрошення, квитки для участі в розіграші головного призу. 

Вартість оренди місця у виставковому залі (2); 
1 м. кв. виставкової площі 1500 грн. 1 учасник на місце* 
2 м. кв. виставкової площі 2000 грн. не більше 2 учасників** 
3 м. кв. виставкової площі 3500 грн. не більше 2 учасників** 
Зовнішня реклама з'явиться за місяць до заходу, а соціальні мережі і сайти партнерів вже в роботі. 
* Мінімальна площа для учасника 1 м. кв. 
** Місця площею 2 і 3 м. кв можна орендувати індивідуально, або в тандемі з іншим учасником, за умови що на орендованих місцях буде не більше двох учасників! 
Форматом WED Fest 2017 передбачено роботу освітніх майданчиків. 
Вартість оренди залів під проведення семінарів, МК, тренінгів 
Оренда залу на 1 годину 500 грн. 
* У вартість оренди входить стіл, стільці, при необхідності надаємо фліпчарт. 

Дата: 25-26 березня 2017р
Місце: Музей Українського живопису
м. Дніпро, Троїцька площа, 5-А
Час роботи фестивалю: 
25.03. з 11.00 до 20.00 год.
26.03. з 11.00 до 19.00 год.


Детальна інформація та реєстрація за телефоном: 
(067) 146 48 94 Анжеліка 
(097) 52 92 173 Марія
Детальніше: https://vk.com/wedfestdp
05.02.2017              сьогодні 2, з початку місяця 18, всього 1044◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info