Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний гороскоп 2016Цьогоріч для вибору дати весілля буде на один день більше. І ніякого іншого впливу високосний рік на ваше свято і подальше подружнє життя не матиме. На відміну від Вогняної мавпочки, під егідою якої 2016-ий пройде. А її вплив, кажуть астрологи, буде дуже сприятливим. Зодіакальний прогноз для наречених – далі…

Весільний гороскоп 2016. Високосний рік. Рік вогняної мавпи. Зодіакальний прогноз астрологів для наречених
У східному календарі Вогняну мавпу вважають гарним і добрим символом року. Ця тваринка сімейна, енергійна, активна і розумна. А червоний колір ознаменує удачу, благородство, щастя і любов. Тож у 2016 році нові проекти, справи обіцяють бути вдалими, особливо для творчих і рішучих людей. А ще Вогняна мавпа має принести багато несподіваних поворотів і яскравих вражень, адже господиня року любить пустувати, веселитися і просто радіти життю.   
Словом, все сходиться: сімейність, вдалий початок нової справи, яскраві враження… Це ж усе про весілля! Залишається лише обрати вдалий місяць для одруження згідно зі стихією, до якої належить ваш знак Зодіаку.

Знаки вогню (Овен, Лев, Стрілець)

Зорі передрікають цим гарячим знакам деякі фінансові потрясіння на початку року. Тож очевидно, що на цей час планувати весілля не варто. Ближче до червня все стабілізується, особливо якщо ви зосередитеся на головних задачах і не витрачатимете енергії на дрібні деталі. Цю пораду можна застосувати і до організації вашого свята. Спрямуйте свій потенціал на обрання теми, загального концепту, локацій – для весільної церемонії, фотосету, банкету. Тим більше, що положення Венери, Сатурна та Юпітера сприятимуть особливому почуттю свободи: те, що треба для сміливих творчих ідей.

Знаки землі (Діви, Козеріг, Тілець)

На початку та усередині року у вас буде безліч справ, нових задач, вирішення яких забиратиме чимало сил та часу. Це може призвести до виснаження і втоми. Намагайтесь не йти проти вітру. Витримайте паузу, відпочиньте, наберіться натхнення. Кращим часом для весілля буде осінь. Причому більш комфортним для вас буде свято у камерній атмосфері: у затишному невеликому ресторані, у вузькому сімейному колі. Віддайте перевагу душевній весільній церемонії, мінімалістичному декору із простими і природними матеріалами, стриманим весільним образам.

Знаки повітря (Близнюки, Водолій, Терези)

Представники цих знаків можуть сміливо обирати дату весілля у будь-який місяць року. Тому що Вогняна мавпа буде до них особливо прихильною в усіх сферах життя. Але чекатиме у відповідь активності, рішучості з вашої сторони. Не сидіть на місці, подорожуйте, направляйте свою творчу енергію у продуктивне русло. Сповна реалізуватися зможете на власному весіллі! Доречно зробити свято на виїзді: в іншому місті чи, навіть, країні. Здивуйте гостей та самих себе оригінальною постановкою першого танцю, елементами декору власного авторства чи креативною фотозоною. 

Знаки води (Риби, Рак, Скорпіон)

У 2016-му на вас чекають великі справи. І не лише весільні, а головним чином – ділові. Будьте вірними улюбленій роботі, вкладайте у розвиток час і максимальні зусилля. І неодмінно досягнете значного успіху у бізнесі, кар’єрного зросту на кілька сходинок вгору. Звісно, доведеться натомість пожертвувати власною участю в організації свого весілля. Тож не бійтеся повністю довіритися професіоналам з відмінною репутацією – весільним організаторам, агентствам, декораторам, ведучому… Самі ж беріться за написання обітниць. Адже ваша половинка заслуговує почути особливо теплі слова на весільній церемонії за те, що підтримує вас у професійній діяльності і завжди готова взяти на себе частину спільних обов’язків – таких як, наприклад, організація вашого весілля.

Текст: весільний портал «Пара молода»
22.01.2016              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 1812◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info