Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний гороскоп 2017 

Майбутнє подружнє життя непередбачуване. Проте, на думку астрологів, зодіакальний знак відіграє важливу роль при формуванні нової сім’ї. А знаючи свій гороскоп, можна уникнути деяких проблем в майбутньому. Що очікувати молодятам від року Вогняного півня – читайте далі…

Весільний гороскоп 2017. Майбутнє подружнє життя. Зодіакальний знак у формуванні сім'ї. Гороскоп

Овен

Початок року буде складним, а тому це не найкращий час для того, щоб укласти шлюб.  Проте в другій половині 2017-го ваші відносини зміцніють та можуть привести до створення сім’ї. Йдучи на такий серйозний крок, представники знаку Овен повинні бути впевнені в своїх почуттях. Якщо немає навіть найменших сумнівів, то Півень гарантує такій парі довгий і щасливий шлюб.

Телець

Професійні амбіції Тільця заважатимуть його сімейному життю. Варто проаналізувати свої відносини та правильно розставити пріоритети. Астрологи рекомендують вам постаратися виробити в собі готовність піти на компроміс.

Близнюки

Деякі старі проблеми у стосунках можуть відродитися, але саме в цьому році Близнюки, нарешті, почнуть співпрацювати зі своїм партнером.  Представники цього знаку, які таки готові приміряти обручку, повинні разом планувати весільні урочистості – це зміцнить ваші стосунки.

Рак

Якщо ви представник цього зодіакального знаку і досі думаєте, чи робити весілля в 2017-му чи почекати ще рік-два, тоді не гайте час і вже починайте підготовку до цієї урочистості. Адже 2017 рік – це найкращий період  для вступу у шлюб представників цього знаку. Вогняний Півень обіцяє, що ваш союз процвітатиме.

Лев

Цього року у стосунках з партнерами горді Леви проявлять свій норов. Представникам цього знаку астрологи рекомендують зробити медовий місяць до шлюбу, а не після. Нові емоції та враження допоможуть зміцнити стосунки та зважити всі за і проти.

Діва

Або пан, або пропав – так можна описати стосунки Дів зі своїми партнерами у 2017 році. Закінчення відносин щасливим шлюбом можливе у випадку, якщо пара не дозволить своїм емоціям взяти верх над раціональним мисленням. 

Терези

Цього року Терези будуть більш романтичними, ніж зазвичай. Вогняний Півень тільки підштовхуватиме вас до нестандартного освідчення. Цілком можливо, що і саме весілля пройде на морському узбережжі чи на яхті, або ж в середньовічному замку. В будь-якому випадку, небесні світила говорять те, що такий шлюб буде міцним.

Скорпіон

2017 рік – це найсприятливіший період  для створення сім’ї для Скорпіонів. В такому шлюбі буде багато пристрасті та взаєморозуміння. He cкyпiтьcя нa вeciльнi витpaти, i вaшe пoдpyжнє життя xapaктepизyвaтимeтьcя мaтepiaльним блaгoпoлуччям. 

Стрілець

Стрілці цього року будуть більш зосереджені на щасті своєї майбутньої сім'ї. Головне – не баритися з офіційною реєстрацією відносин.

Козеріг

Це буде не найкращий рік для шлюбу Козерога. Всі минулі труднощі у стосунках знову нагадають вам про себе. Проте, якщо представники цього знаку не прийматимуть імпульсивних та поспішних рішень, то пара обов’язково переможе всі життєві негаразди.

Водолій

Для представників зодіакального знаку Водолія буде характерним погіршення того, що називають «погода вдома». Проте в другій половині року вітер стане попутнім та приведе вас до тихої сімейної гавані.

Риби

У першій половині року, Риби будуть більше зацікавлені в отримані доходу, ніж в оформленні стосунків. Проте все заспокоїться і Риби переорієнтують свою енергію на романтику. Це буде хороший рік, як для відносин, так і для шлюбу.

Підготувала: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода
07.01.2017              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 1577◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info