Весільні сукні ТМ Хадасса (Hadassa)
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний гороскоп на 2015 рікБільшість наречених уже обрали дату свого весілля у 2015 році. Тому немає сенсу говорити про «щасливі» і «нещасливі» дні для торжества. Краще звернути увагу на те, на що наречені іще можуть вплинути. Отже, поради астрологів тим, хто планує своє весільне свято на рік Синьої Вівці.

Весільний гороскоп на 2015 рік
 
Згідно зі східним календарем, рік Синьої Вівці (Кози) розпочнеться 19 лютого. Прогнози щодо нього досить оптимістичні для усіх сфер життя: кризовий період має змінитися часом зростання і поступового процвітання. Звичайно, такий економічний, суспільний та політичний фони більш сприятливі для проведення весілля у 2015-му. Взагалі, для одруження цей рік вважають позитивним. Саме свято буде емоційно багатим, душевним та щирим. Та й для сім'ї, створеної у рік Вівці, майбутнє готує подружню радість, щастя і вірну любов.
Зрозуміло, що більшість наречених уже обрали дату свого весілля у 2015 році. Тому немає сенсу говорити про «щасливі» і «нещасливі» дні для торжества. Краще звернути увагу на те, на що наречені іще можуть вплинути. Отже, поради астрологів тим, хто планує своє весільне свято на рік Синьої Вівці.
 

Знаки Вогню (Овен, Лев, Стрілець)

Нареченим 2015, чий знак Зодіаку ознаменує стихію вогню, варто бути максимально зібраними. Не розсіюйте свою енергію на безліч справ водночас. Чітко визначте дві-три пріоритетні задачі і займайтеся лише ними. Це може бути шоу-програма на вашому весіллі, незвичний формат виїзної церемонії чи грандіозна постановка першого танцю молодят… Результат приємно здивує не лише ваших гостей, але й вас самих. Адже усім вашим епатажним ідеям сприятиме Уран в Овні. Тож сміливо втілюйте свої мрії! Але, разом з тим, не будьте безрозсудними.


Знаки Землі (Тілець, Діва, Козеріг)

Земним знакам рік Вівці принесе серйозні зміни у житті. І мова йде не лише про весілля, а головним чином, про професійні досягнення. Саме тому Тільцям, Дівам і Козерогам важко буде знайти емоційний баланс між особистими і діловими справами. Більш того, деякі ваші мрії щодо весільного свята потребуватимуть надзусиль для їхнього втілення. Втім, об’єднавши сили із коханою половинкою, вам таки вдасться отримати бажане. Загалом, зорі радять вам не йти проти вітру і організаційні рішення довіряти нареченій (нареченому), якщо вона (він) належить до іншої Зодіакальної групи. Або ж доручити усе весільній агенції. 
 

Знаки Повітря (Близнюки, Терези, Водолій)

«Повітряним» нареченим 2015 рік подарує просто космічно багато активної енергії. У вас з’являтимуться дуже вдалі і нестандартні ідеї (особливо щодо весільного декору, образів наречених), ви будете успішно мотивувати та організовувати усіх, причетних до підготовки до вашого свята. Так, вам доведеться взяти на себе багато відповідальності, але Марс у повітряному знакові гарантуватиме вам точність у діях та незмірний запас енергії. А отже за результат можете не хвилюватися.
 

Знаки Води (Рак, Скорпіон, Риби)

Якщо ви перебуваєте під опікою одного з водяних знаків Зодіаку, то готуючись до свого весілля у 2015 році, дійте поступально. Не впадайте у сплячку, хибно вважаючи, що до дня «Х» ви усе встигаєте. Нептун у Рибах дуже не рекомендує втрачати дорогоцінні дні та тижні підготовки. Чітко сплануйте все, що маєте зробити, і не кваплячись, поволі просувайтесь уперед. Особливо варто подбати заздалегідь про весільну сукню чи костюм, якщо ви маєте намір шити їх на замовлення чи замовляти закордоном.

Текст: весільний портал «Пара молода»
09.01.2015              сьогодні 1, з початку місяця 37, всього 5490◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info