Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний кліп Оксани та Олександра: три хвилини красиДля чого робити післявесільну дозйомку? Щоб отримати потім ось такий красивий, майже епічний весільний ролик! Такий – як у щирих та щасливих Оксани та Олександра. Відеографи студії ART-RECORD поєднали найяскравіші емоції їхнього особливого дня із романтичними аерокадрами, відзнятими біля Підгорецького замку. І з цього вийшло майже три хвилини абсолютної краси…


Про переваги післявесільної зйомки ми вже розповідали вдосталь. Це і розвантажування таймінгу у день свята, і можливість обрати цікавіші локації, без прив’язки до ресторану, і психологічний комфорт наречених… Але результати таких дозйомок, фото і відео, завжди значно переконливіші, ніж всі словесні аргументи «за». Відеоролик, який ми пропонуємо вам до перегляду сьогодні, тому підтвердження. 

Весільний кліп Оксани та Олександра – це динамічні кадри яскравого святкового дня і чарівний захід сонця лише для двох. Це відео, в якому без жодного слова студія ART-RECORD розповіла так багато. Про справжність почуттів, про легкість та щирість особливого дня, про те що було і що буде, про відповідальність і про мрії… Про любов!

Відео:  ART-RECORD
Банкет: ресторан
«Сапсан»
Локація післявесільної зйомки: Підгорецький замок
Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
06.04.2017              сьогодні 3, з початку місяця 19, всього 1657◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info