Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний кліп Сергія та Анни: трейлер щасливого дняІ все-таки найвищий пілотаж весільної зйомки – це коли оператор не просто підмічає деталі, а буквально бачить весілля очима молодят. Відеостудія ART-RECORD нещодавно презентувала саме таку роботу: із повним зануренням в атмосферу свята Сергія та Анни… 

Відчуйте самі: тендітне народження теплого ранку і міцність кам’яних скель, проникливий погляд та тонкі жіночні риси нареченої і краса справжньої чоловічої непохитності нареченого. Дві обручки, міцно затиснуті у мужній чоловічій руці, - що може красномовніше свідчити про кохання і впевненість у виборі? І всю цю ідилію довершують довга-довга невагома фата-мрія і витриманий чорний чоловічий костюм. А ще – обійми та усмішки надійних друзів, які щиро радіють тому, що ви знайшли одне одного, а вони мають честь бути вашим надійним тилом у день створення вашої сім’ї.


Грамотно підібрана музика лише підсилює ефект молодості, відваги і передчуття грандіозного майбутнього. Панорама природи – заспокоює, панорама міста – заряджає і повертає у сучасність.Таїнство вінчання спонукає затамувати подих і нагадує про дивовижну силу віри й традиції. Залишається тільки дивуватись, як цей вихор вражень зміг уміститись у менш ніж 4-хвилинне відео!

І ось – це сталось. Ви – подружжя. Виходите з храму, а на вас чекають десятки найрідніших людей, і стоні теплих слів-побажань. У цьому зворушливому емоційному пориві день минає, як мить. І добре, коли у цей день поруч оператори, які вміють ловити найважливіші секунди професійно, і головне – непомітно. 

Текст: Марічка Алексевич, весільний портал «Пара молода»

Відео: відеостудія ART-RECORD
Ресторан: Версаль
Ведуча весільної церемонії та весілля: Ната Бенч
Музика: Nonstopband
Ранок нареченої: Лісова Садиба
Сукня: Катерина Тимочко
Фото: Юлія Верста
08.06.2018              сьогодні 1, з початку місяця 23, всього 1741◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info