Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний клуб14 грудня 2017 року агенція «Весільний ескіз» буде рада зустріти всіх гостей, які бажають прослухати змістовну програму вже сьомого Весільного клубу.

Подія пройде в затишному готельно-ресторанному комплексі «Станіславський двір». Знаходиться він за адресою: м. Івано-Франківськ, вул. Деповська, 97. Час проведення: 17:30. Усі, в тому числі і наречені, зможуть безкоштовно відвідати даний захід та дізнатися подробиці про планування власного весілля від досвідчених фахівців весільної індустрії. 

Весільний клуб від агенції «Весільний ескіз» Івано-Франківськ
День засідання клубу буде дуже насичений! Гостей чекає презентація сьомого випуску весільного журналу «Щоденник нареченої». Чи знаєте Ви, як організувати весілля за кордоном, як підготувати весілля «від А до Я» або оформити фуд-бар? Цьому і багато іншому присвячений свіжий номер. У ньому підготовлено ще більше новинок та тенденцій, які необхідні для влаштування сучасного весілля. Також учасники заходу почують поради від провідних спеціалістів даної галузі. Безкоштовно вони готові поділитися власним досвідом. Більше того, відбудеться вручення сертифікатів, розіграш знижок та цінних подарунків. Адже наша агенція «Весільний ескіз» хоче, щоб організувати неповторне весілля та скористатися послугами професіоналів могла абсолютно кожна пара. Нехай гаманець не стане перешкодою на шляху до проведення вашого найкращого свята!

Щоб потрапити в історію Весільних клубів нашої агенції та стати учасником такої радісної події, зареєструйтесь заздалегідь. Бо, на жаль, кількість місць обмежена. Отже будьте першими!
З нетерпінням чекаємо на зустріч з усіма гостями. 

Організатор клубу: агенція «Весільний ескіз».
Інформаційний партнер: журнал «Щоденник нареченої». 
Додаткова інформація за телефонами:
 +38-066-42-46-415,
 +38-067-41-58-538,
або eskiz.if.ua@gmail.com
04.12.2017              сьогодні 1, з початку місяця 21, всього 1512◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info