Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний Megaworkshop пройде у Тернополі16 лютого творча команда вендорів проведе у Тернополі комплексний воркшоп «Wedding morning & ceremony». Організатори запрошують відвідати захід фотографів, відеографів, декораторів, флористів, дизайнерів, візажистів, перукарів, ведучих весільних церемоній. Детальніше про формат та програму події – далі…

Весільний Megaworkshop пройде у Тернополі
«Спершу ми планували зробити іміджеву зйомку для наших власних портфоліо, - каже ініціатор проекту фотограф Руслан Гаврилюк. – Створити показові сюжети: якими ми, досвідчені спеціалісти, бачимо сучасний ранок наречених і весільну церемонію. Але потім вирішили, що результат у просуванні трендів, весільної культури буде кращим, якщо ми запросимо на зйомку своїх колег, якщо ми поділимося своїм досвідом з іншими».

Ділитися досвідом організатори будуть у форматі «воркшоп». Ця форма навчання дуже популярна сьогодні у різних сферах, завдяки своїй інтенсивності та ефективності. Головна відмінність такого курсу від тренінгів та майстер-класів закладена у самій назві: workshop – з англ. «робоча майстерня». Тобто учасники отримують багато практики у максимально наближених до реальних умовах.

«Працюватимемо за двома ескізами, - розповідає декоратор проекту Уляна Якимів. – Відвідувачі воркшопу у реальному часі побачать, як створюють декорації для ранку наречених і виїзної церемонії, згідно із сучасними весільними трендами. Проект буде корисним, зокрема, для тих, хто планує займатися івент-декором. Адже ми поділимося професійними секретами, дамо відповіді на питання, з чого починати, де черпати ідеї для натхнення та як їх реалізовувати, як розробляти і втілювати у життя концепції. Також я радила б відвідати воркошоп фотографам, візажистам, стилістам, ведучим весільних церемоній - усім, хто хоче побачити в роботі топових вендорів і перейняти їхній досвід. Після основної зйомки усі учасники зможуть спробувати і себе на локації, зробити фото для власних портфоліо, тощо».

Megaworkshop «Wedding morning & ceremony»!
Дата: 16 лютого
Час: 10:00 – 17:00

Тема: трендові концепти в декорі, проведенні та зйомці ранку наречених та весільної церемонії.

Місце: Інтер’єрна фотостудія «Комора зайця», м. Тернопіль

Цільова аудиторія: фотографи, відеографи, декоратори, флористи, дизайнери одягу, візажисти, перукарі, barber-стилісти, ведучі весільних церемоній.

Організатори: фотограф Руслан Гаврилюк, студія івент дизайну «Шампань», квіткова крамничка «Чічка», дизайнер одягу Лідія Яніцька, ведуча Валерія Климчук, клуб краси «Beauty Club», салон краси «Марафет», Barber Shop «BERLOGA», відеограф Захар Дябло.

Партнери:  мережа магазинів «Золото», home baker Nastia Handzha, весільний портал «Пара молода».

Ціна участі: 1000 грн.

Моделі: реальні наречені, у яких скоро весілля – максимум щирих почуттів для ефектних фото

Бронювання місць: +38097 720 9888
Кількість учасників обмежена!


Програма Megaworkshop «Wedding morning & ceremony»:

10:00-11:30 - Підготовка до зйомки першого сюжету.
Одночасна робота декоратора, флориста, візажиста, перукаря, стиліста
11:30 – 11:45 - Кава-брейк
11:45– 13:00 – Зйомка першого сюжету.
Робота фотографа, відеографа, ведучої весільної церемонії
13:00 – 13:20 – практикум
13:20 – 13:45 – кава-брейк
13:45 – 14:30 – Підготовка до зйомки другого сюжету. Одночасна робота декоратора, флориста, візажиста, перукаря, стиліста
14:30 – 16:00 – Зйомка другого сюжету. Робота фотографа, відеографа, ведучої
16:00 – 16:30 – практикум
16:30 – 17:00 – видача дипломів учасників воркшопу
02.02.2017              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 1517◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info