Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

«Весільний раут – 2015»: відеозвітУ народі побутує приказка: «Перший млинець – глевкий». У світі весільної індустрії нещодавно відбувся унікальний дебют, який, всупереч народній мудрості, виявився вдалим. Як це було – у сюжеті офіційного відеокора «Весільного рауту» студії Fajny film.


У ресторані Forum Hall відбулася весільна вечірка-виставка під назвою «Весільний раут». Схожі «малі» вечірки вже є не дивиною у Європі, у Тернополі ж в попередні роки проводилася помпезна та широкомасштабна «Весільна виставка». Та з огляду на події в державі, весільники засумнівалися, чи варто проводити подібні заходи? Тому минулого року західноукраїнські молодята залишилися обділеними. Минулорічну прогалину івентори вирішили заповнити: Всеукраїнський весільний портал «Пара молода» організував яскраву вечірку-виставку «Весільний раут», на яку запросив наречених і представників весільного бізнесу. 

Під час вечірки у вічі відразу кидалася дружня атмосфера, вишуканий зал та хороші люди, з-поміж яких особливо виділялися закохані пари, що завітали на захід у пошуках найкращих ідей для власного свята.


Зазвичай подібними заходами цікавиться здебільшого наречена, або ж матері наречених, та формат вечірки зобов’язав завітати на дійство мужчин. При цьому – майже усі вони дотрималися дрес-коду. Легка та невимушена обстановка вечірки у стилі Cocktail дозволила усім присутнім познайомитися між собою та дізнатися чимало про модні віяння у весільній індустрії.

Розважали гостей запальні ведучі Андрій Човган, Валентин Котик, Ната Бенч, Ірина Новомлинська, Оксана Корзун та Юрій Шкільняк. Присутні тамували подих під час виступів спокусливої Нати Тамані, яка дивувала усіх своїми східними танцями, а апогеєм вечірки стало пісочне шоу від Оксани Мергут.  Клубний настрій створювали діджеї DJ Orest Golets і DJ Prooo.  Модні покази, дизайнерські фотозони, марафон кращих весільних ведучих, пісочна анімація, майстер-клас першого танцю молодят, новинки від весільних агентств, фуршет зі смачними закусками, якими пригощав ресторан Forum Hall – усе це можна було побачити на вечірці. 

Та, найголовніше, ніхто із «Весільного рауту» не пішов без подарунків, адже завершився захід саме грандіозним розіграш подарунків та знижок, які значно допоможуть заощадити весільний бюджет. Учасники заходу з великим ентузіазмом поставилися до цієї ідеї і підготували для наречених дуже багато корисних подарунків. Оскільки всіляких сертифікатів було дуже багато, то кожна пара отримала по декілька подарунків. Безумовно, найбільше емоцій викликав головний подарунок того вечора – сертифікат на 15 000 гривень  від агентства «Елегант декор» на оздоблення виїзної весільної церемонії. 

Море вражень та емоцій, красиві усміхнені люди, доброзичливість та святковий настрій – таким запам’ятається цьогорічний світський захід «номер один» - «Весільний раут». А з огляду на те, що вечірка-виставка неабияк зацікавила молодят, переконливо заявляємо: «Весільному рауту – 2016» - бути!

Текст: Ольга Терещук, весільний портал «Пара молода»
 
Інші фотозвіти можна переглянути тут: 

paramoloda.ua/vesilnyy-raut-2015-fotozvit


Весільна вечірка-виставка «Весільний раут»
Організатор: Всеукраїнський весільний портал Пара молода
Генеральний партнер: банкетний зал Forum Hall
Фотокор: Фелікс Дзусенко, Тетяна Іванова
Відеокор: Fajny film, відеостудія Art-record
Декоратор рауту: Impreza decor

Учасники:
Арт-студіо Шампань - оформлення та декор весіль.
Весільна агенція Elegant decor
Клуб краси BEAUTY CLUB
Салон краси Марафет
Дизайнер одягу Ірина Цісецька
Дизайнер Лідія Яніцька
Клуб спортивного танцю VIVAT
Агентство моделей «Empire of models»
 Фотограф Руслан Гаврилюк
Студія краси «N-Studio» Олени Нечипорук
Студія краси Style Studio (перукар Ольга Хоменко, візажист Наталі Шпеник)

Весільний салон-ательє «МАРІЯ VIP»
Ведуча Ната Бенч
Ведучі Андрій Човган та Валентин Котик
Ведуча Ірина Новомлинська
Ведучий Юрій Шкільняк
Весільний організатор Мальва Бочкарьова
Весільний копірайтер Валерія Климчук, ведуча весільних церемоній
DJ Orest Golets
DJ Prooo
Пісочне шоу Оксани Мергут (Ладика) водна анімація, світлове шоу
Виготовлення весільних банерів Студія Друку
Ната Тамані - танець зі змією, світлодіодне шоу
Лідер - феєрверки, організація піротехнічного шоу
Оксана Корзун - ведуча, співачка
Студія декору Gold Apple

ТМ Українське морозиво
12.05.2015              сьогодні 2, з початку місяця 18, всього 3388◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info