Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний шоколад: інтерв’ю з виробникомЦя розмова буде цікавою усім нареченим, які саме обирають солодкі компліменти для своїх гостей – бонбоньєрки. Адже хто може знати про шоколадні дарунки більше, ніж його виробник? Про магію створення солодких сюрпризів, незвичні замовлення для освідчення та смак шоколадних бонбоньєрок говоримо із технічним директором «Першої української шоколадної компанії» Антоном Воронковим.

Весільний шоколад: інтерв’ю з виробником. Про шоколадні дарунки - бонбоньєрки говоримо із технічним директором «Першої української шоколадної компанії» Антоном Воронковим
- Антон, сьогодні ваша компанія має чи не найбільший асортимент святкової шоколадної продукції, а ваш магазин доставляє іменні солодощі по всій Україні. Втім, був момент, коли це все було у мріях, коли все лише починалося…
- Так, я пам’ятаю цей момент. Мій друг привіз зі столичної виставки зразки шоколадних сувенірів. Нам дуже сподобалася ідея такого бізнесу і ми вирішили спробувати. Спочатку відкрили один магазин у Харкові, потім другий, з’явилася мережа… Але внаслідок кризи 2008 року справу довелося згорнути. Тоді ми взяли гроші у позику і відкрили власне виробництво, а з ним – і нові можливості у втіленні побажань клієнтів.

- Що сьогодні можна замовити у вашій «Першій українській шоколадній компанії»?
- Привітальні шоколадні набори, шоколадні 3d-фігури, листівки, дипломи, візитки з логотипом компанії, весільний шоколад (запрошення, бонбоньєрки, подяки гостям)… Насправді, ми можемо реалізувати будь-яку ідею, і не лише з шоколаду. Адже тепер виробництво солодких сувенірів є однією з послуг нашого інтернет-магазину подарунків ручної роботи – www.podarki.kh.ua.
Весільний шоколад: інтерв’ю з виробником. Про шоколадні дарунки - бонбоньєрки говоримо із технічним директором «Першої української шоколадної компанії» Антоном Воронковим
- Вирішили на шоколаді не спинятися?
- Це все з подачі весільних замовлень, до речі. Адже саме шоколадні запрошення і бонбоньєрки є дуже варіабельними за стилем, супровідним декором. Я кажу не лише про дизайн самого кондитерського виробу, але й про його упаковку, оздоблення під концепт свята. Звичайно, що нареченим значно зручніше отримати повністю готові бонбоньєрки у дизайнерських коробочках, зі стрічками заданого кольору, ніж потім додатково звертатися у поліграфію чи дизайн-студію. Словом, для виконання цих задач ми придбали професійне друкарське обладнання і створили власну базу дизайнерського картону та оздоблювальних матеріалів. І тепер лише у кілька кліків наречені з будь-якого куточку України можуть замовити усю дрібну атрибутику «під ключ». А на новому обладнанні ми створюємо й інші, не тільки шоколадні подарунки – футболки з принтами, пазли та ін..

«Ми виготовляли шоколадні горішки із каблучкою в одному з них»

Весільний шоколад: інтерв’ю з виробником. Про шоколадні дарунки - бонбоньєрки говоримо із технічним директором «Першої української шоколадної компанії» Антоном Воронковим
- Які шоколадні бонбоньєрки сьогодні у моді?
- Головна перевага шоколадних бонбоньєрок від «Першої української шоколадної компанії» в тому, що вони можуть бути дуже різними. Це означає, що які б весілля не були у моді – такі солодкі дарунки гостям завжди актуальні. Ми можемо зробити шоколадні подяки різної форми, розміру, з індивідуальним текстом різного кольору. І з різними смаками, зокрема.

- До речі, про смак. Відкриєте завісу створення шоколадної насолоди?
- З початку виробництва ми постійно шукаємо нові смаки, експериментуємо, перевіряємо нові рецептури на фокус-групах. І сьогодні в цьому плані наші клієнти також мають великий вибір. Для замовників з інших міст – надсилаємо варіанти для дегустації.
Весільний шоколад: інтерв’ю з виробником. Про шоколадні дарунки - бонбоньєрки говоримо із технічним директором «Першої української шоколадної компанії» Антоном Воронковим
- А як щодо доставки готових виробів? Все таки шоколадні фігурки – тендітний продукт…
- Усі посилки ми страхуємо. Але в першу чергу дбаємо про якісну упаковку. І на стільки впевнені, що до адресата усе дійде неушкодженим, що гарантуємо повторне надсилання замовлення і компенсацію у 200 гривень в разі отримання товару неналежної якості. До слова, контроль якості присутній на виробництві на кожному етапі.

Яке найоригінальніше замовлення, пов’язане з весіллям, у вас було?
 Це було не просто оригінальне, але й дуже відповідальне замовлення. Ми виготовляли шоколадні горішки із каблучкою в одному з них. Так один молодий чоловік вирішив освідчитися своїй коханій. Я високо ціную таку довіру клієнтів. Все таки він надсилав нам коштовний ювелірний виріб з іншого міста.

Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода 
02.01.2017              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 2505◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info