Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний тендер: незабутнє свято в один клікВідтепер готуватися до весілля на порталі Пара молода іще швидше та зручніше! Ми запустили новий сервіс – Весільний тендер. З його допомогою вам більше не доведеться продзвонювати весільних підрядників, шукаючи вільних на вашу дату. Ви отримуєте лише актуальні пропозиції, які відповідають вашим вимогам.

Не встигнеш і оком моргнути... Ви колись думали, що цей фразеологізм про організацію вашого весілля? Саме так, тому що тепер зробити неперевершене свято вдвічі простіше та швидше, що не встигнете й оком зморгнути, як вже говоритимете один одному обітниці у свій найважливіший день. І все це завдяки новому сервісу «Весільний тендер».

Що це

«Весільний тендер» – це персональний сервіс із пошуку підрядників для вашого свята. Відтепер не потрібно здійснювати десятки дзвінків щодня і це лише для того, щоб обрати ведучого. За допомогою «Весільного тендера», не виходячи з дому чи офісу, ви можете підібрати фотографа, відеографа, флориста, ведучого, діджея, хореографа, а також обрати кортеж, шоу-програму, ресторани, та ще багато іншого. Навіть весільне вбрання та аксесуари, і це все в будь-якому регіоні України! «Весільний тендер» – сервіс із пошуку підрядників для свята

Як це працює

Сервіс «Весільний тендер» можна знайти на головній сторінці порталу «Пара молода» (paramoloda.ua) у правій колонці. Клікнувши на кнопку «Замовити», ви отримуєте онлайн-анкету.

1. У запиті ви повинні вказати дату весілля, кількість гостей, регіон, приблизний бюджет та обрати ту послугу, яка вас цікавить. Також ви можете залишити коментарі щодо бажаного стилю весілля чи уточнити інші важливі нюанси.

2. Далі ваш запит автоматично розсилається по зазначеним підрядникам. Ті з них, які відповідають вашим вимогам (вільні на вказану дату, готові працювати за вказаним бюджетом тощо) – надсилають вам свої пропозиції.

3. Вами залишається лише порівняти пропозиції та обрати найбільш оптимальні для вас.

4. А далі - розслабитися і отримувати задоволення, тому що все інше зроблять за вас! 
Ще ніколи не було так просто створити своє незабутнє свято! Тож, не гайте часу – весілля мрії вже чекає на вас!

Текст: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода
25.07.2017              сьогодні 1, з початку місяця 15, всього 1725◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info