Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний ведучий 2019: вимоги часуШеф-редактор весільного порталу Пара Молода, Оксана Дябло, наприкінці минулого року мала нагоду поспілкуватися зі знаковою персоною сфери організації івентів – Іваном Городецьким. Цей енергійний та надзвичайно талановитий ведучий разом зі своєю командою прийняв участь у проведенні більш як 1000 весіль та інших святкувань.


 
Передусім для українців Іван відомий як ведучий романтичного шоу «Холостяк» на каналі СТБ. Поряд з тим, за плечима цієї успішної людини акторська кар’єра в театрі та кіно, досвід режисера та продюсера. Як весільний ведучий Іван Городецький охоче працює в різних жанрах. Проте в 2019 році він пророкує особливу популярність такому формату як шафер.

Хто такий шафер, і як розуміти це поняття в контексті сучасного весілля?

Слово «Schäfer» перекладається з німецької мови як «пастух». Колись, сотні років тому, це дійсно мало сенс. Адже на шафера покладався обов’язок викрадення нареченої із сусіднього племені, а потім залагоджування суперечностей з її батьками. Безпосередньо на весіллі шафер брав на себе більшість турбот, керував святом, а також відганяв від молодят злих духів.

Згодом шафером стали називати боярина (дружка нареченого), на котрого не покладалися функції організатора та весільного тамади. І ось тепер Іван Городецький вважає за доцільне застосовувати поняття шафер стосовно весільного ведучого дещо незвичного формату. Він чітко вирізняє шафера від ведучого в манері конферанс та в інших жанрах. 15-річний досвід у сфері весільного івенту дає Івану право говорити в якості експерта про великий запит серед клієнтів на такий ще малопоширений формат ведучого. 

Чим зумовлена потреба у ведучому-шафері?

Сучасне українське весілля часто асоціюється з галасливим тамадою, що вдягнений у яскравий смокінг та викрикує у гучномовець не зовсім «свіжі» жарти. Але таке свято далеко не всім до вподоби. Все більше українців бажають організувати весілля як родинне свято, а не просто потішити гостей. В подібних випадках в пригоді стає шафер, що допомагає створити особливу дружню атмосферу, підкреслити традиції гостинності конкретної родини, налаштувати гостей на приємний відпочинок.

Ведучі в подібному форматі затребувані в Європі та США вже протягом останніх 10 років. Але до нас західні весільні тренди приходять з великою затримкою. І ось тепер шафери починають працювати там, де ведучі вже набридли. Безпосередньо на святкуванні вони не вирячуються і не нав’язують родині свої правила. В той же час, над сценарієм для проведення весілля шафер працює набагато більше і ретельніше, ніж звичайний ведучий.

Що пропонує шафер молодятам, родичам та гостям?

Іван Городецький на сто відсотків переконаний: провести хороше весілля по шаблонному сценарію неможливо. Не дарма, щороку у весільний бізнес приходять десятки нових постатей, але швидко губляться, не бажаючи докладати зусиль для створення індивідуального підходу до кожного святкування. Шафер починає займатися організацією весілля задовго до проведення свята. Іноді під кожного гостя готується свій невеличкий сценарій. Заздалегідь здійснюється багато зустрічей з батьками та друзями молодят.

Сценарій весілля, підготований шафером, враховує інтереси різних вікових категорій. Крім основної лінії продумується кілька додаткових. В них може виникнути потреба при певних обставинах. Ведучий-шафер не обов’язково пропонує багато конкурсів. Іноді він задає цікаву тему для розмови між гостями, в інших випадках – підкидає нетривіальні жарти, щоб розрядити атмосферу.

Глибоко вивчивши традиції родин, які святкують весілля, шафер допомагає поєднати усіх гостей у велике дружнє коло не залежно від віку та інших відмінностей. Напередодні весілля шафер обов’язково спілкується з самими молодятами. Адже планується проводити саме їхнє свято, втілювати в життя їхню казку. Іван Городецький радить нареченим обдумати власні креативні ідеї весілля, помріяти, можливо, навіть посперечатися. Тільки потім можна шукати підрядників, весільну агенцію та інших помічників, котрі допоможуть реалізувати задумане.

Готуєтесь до весілля?
Можливо, вам у цьому найкраще допоможе саме шафер!


Весільний портал Пара молода
03.01.2019              сьогодні 1, з початку місяця 19, всього 1660◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info