Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весільний WEEKEND'16З довгоочікуваним приходом весни, у Івано-Франківську відбудеться наймаштабніша весільна виставка –
Весільний WEEKEND  і пройде вона 2-3 квітня 2016 року. Організаторами виступили агенція «Весільний Ескіз» та готель «Надія». Це чудова можливість познайомити наречених з кращими фахівцями весільного світу.

весільна виставка –  Весільний WEEKEND'16 в м. Івано-Франківськ

ВЕСІЛЬНА ВИСТАВКА  –  унікальна публічна демонстрація досягнень у весільній сфері, де наречені зможуть побачити виступи, покази, різні шоу та майстер класи. Новинками для учасників також будуть: шоу-руми, Весільне кафе, фотозона, територія краси.і ще багато всяких цікавинок. Місцем проведення стане ресторан «Надія», зал Національний.

Чому відбувається цей захід? Для того, щоб наречені могли зустрітися з кращими весільними фахівцями. Цей захід зекономить їхній особистий час, наситить корисною та цікавою інформацією, підживить весняно-весільною атмосферою. Наречені отримають безліч новинок та ідей, які зможуть реалізувати під час підготовки до власного весілля і звичайно, зможуть вибрати собі найкращих фахівців, які організують їхнє свято на найвищому рівні.

Вартість? Участь у виставці для учасників буде платна: 30 грн за 1 білет до 1.02.2015, 40 грн до 1.04. На виставці – 50 грн. Це символічна сума, для того щоб на виставку завітали саме наречені та усі, хто цікавиться весіллям, і створити комфортну та затишну атмосферу для наречених. Кожний відвідувач, що придбає квиток, отримає в подарунок – пакет з журналом для нареченої та сюрприз від організаторів.

весільна виставка –  Весільний WEEKEND'16 в м. Івано-Франківськ

Відвідувачі? Відвідувачами можуть бути усі наречені, в кого заплановано весілля в майбутньому! Ми є відкритими до молодих, які хочуть не просто смачно нагодувати своїх гостей, але і створити затишну атмосферу на своєму святі, здивувати шоу-програмою та звичайно красиво виглядати. 

Учасники? Учасниками виставки будуть представники весільної індустрії усіх напрямків: починаючи від весільної сукні, прикрас, візажу, зачіски, закінчуючи декором, флористикою, музикантами, шоу-програмою, кенді-баром та багато іншого.

Територія виставки буде включати такі зони: 
1 зона безпосередньо сама виставка з учасниками, 
2 зона – велика сцена, на якій буде проходити програма НОН-стоп
(виступи, покази, різні шоу), 
3 зона – це майстер класи від фахівців весільної індустрії.


Організатори:
Агенція «Весільний ескіз», Івано-Франківськ, вул. Володимира Великого 10А

Готель «Надія», Івано-Франківськ, вул. Незалежності 40
Тел. для відвідувачів: 066-42-46-415
Тел. для учасників: 067-415-85-38
09.03.2016              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 2062◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info