Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВЕСНЯНІ НОТКИ АБО ВЕСІЛЛЯ У СТИЛІ НАРЦИСАСтрунка ніжка та суцвіття у формі дзвоника – нарциси і справді схожі на ноти, старанно вписані у музику весни. А отримавши головну партію на весільному святі, вони можуть перетворити його на справжню симфонію щастя і краси!

У східній Пруссії нарцис є символом весни і щасливого шлюбу. Це чудова та унікальна квітка весни, яку, на жаль, рідко використовують у весільному декорі. Але сьогодні ми вирішили виправити цю несправедливість і показати, що нарцис може легко впоратися із роллю головної квітки вашого торжества.


Основні кольори весілля у стилі нарциса - жовтий і білий, а також теплий відтінок оранжевого. Таке свято неодмінно буде асоціюватися із веселими промінчиками весняного сонечка. А форма і п’янкий аромат нарциса створять особливу та незабутню атмосферу вашого весілля.

Стиль наречених та їхніх свідків. На одязі головних героїв свята має бути присутній сонячно-жовтий та білий кольори. Наречена, звичайно ж, у білій сукні або у платті кольору шампань і, відповідно, в туфельках жовтого або золотистого кольору для підкреслення образу. Для нареченого достатнього незначного акценту, наприклад, бутоньєрки з нарцисом і краватки з жовтими ромбиками. Ну і звичайно, за європейськими традиціями, подруги нареченої в однакових жовтих сукнях.

Для весільного букету можна обрати нарциси як в одній кольоровій гамі, так і різних відтінків. А оздобити композицію стрічкою жовтого або золотавого кольору. Для створення букету в декількох кольорах, слід поєднати нарцис із ще однією квіткою, наприклад – півонією, тюльпаном, ромашкою. Єдина і головна порада – кольорову гаму слід обмежити білим, жовтим і оранжевим кольором.

Оформлення залу. Нарциси у вазах цікавої форми, по можливості з прозорого скла, матимуть елегантний вигляд. Такими простими і водночас витонченими композиціями прикрашають фуршетні столи, гостьові столики, і звичайно, стіл молодят.

Організувавши весілля у стилі нарцисів, ви впродовж подружнього життя матимете красиве нагадування кожного року. Бо щоразу, як весною зацвітатимуть ці квіти, ви з радістю будете згадувати цей особливий день – ваше весілля, свято вашого кохання!

Текст: Юлія Заремба, весільний портал «Пара молода»


18.03.2013              сьогодні 1, з початку місяця 34, всього 6327◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info