Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Весняний каталог «Пара молода»: історія обкладинкиНа цей раз титульну сторінку нашого весільного довідника прикрашала світлина з фотопроекту «А за вікном майже весна». Що й, власне, пояснює, чому на обкладинці не одна, а одразу кілька молодих пар. Весна – вона така: закоханих у весілля стає більше…
 
весняний випуск каталогу Пара Молода 2015
 
Та перш, ніж ми проведемо вас за лаштунки зйомок, нагадаємо про головне і найкорисніше – все, що ховається за обкладинкою. А це, як завжди, найактуальніші пропозиції для наречених. У весняному випуску каталогу Пара молода ви знайдете усе, що потрібно для організації весілля вашої мрії: від сукні і макіяжу до торту, шоу-програми і ведучих.

Втім, щоб побачити деяких весільних спеціалістів перегортати усі сторінки каталогу не потрібно. Адже вони стали одними з героїв фотопроекту «А за вікном майже весна»! Світлина з цього доробку була обраною для обкладинки весняного випуску каталогу.

Зйомка відбувалася в мальовничому та історичному місці Тернопільщини, в Теребовлянському замку. На високій горі над містом збереглися руїни замку, тому трішки містична атмосфера додавала свого неповторного колориту, легкості, безкінечності та свободи. Зйомки проходили 8 березня, тому це був особливий день для дівчат нашої дружньої команди. 
 

 
Давайте знайомитися!
Ната Бенч – ведуча, власниця івент-агенції та її команда:
Вікторія Фаріон - виконавчий директор івент-агенції та організатор свят;
Тарас Миколаєнко – звукорежисер.
Павло та Оленка Бумба – щаслива та закохана молода сім’я, яка стала переможцями конкурсу «Любов єднає» та із великим задоволенням занурилася знову у весільну атмосферу, разом із Андрієм та Мар’яною, головними свідками на їхньому весіллі.

Весь цей проект став можливим через особливий погляд та підхід молодого, талановитого і вже успішного фотографа Ігора Павліковського. Він зумів поєднати, щастя, радість, ніжність людей, які до нестями закоханні у весілля!


 
Молоді, щасливі та по-весняному красиві дівчата з веселими та харизматичними чоловіками - зустрічайте їх на обкладинці весняного випуску каталогу Пара Молода. 

Над проектом працювали
Фотограф: Ігор Павліковський
Дизайнер: Лідія Яніцька
Візаж та зачіска: клуб краси Beauty club.
Моделі: Ната Бенч, Вікторія Фаріон, Тарас Миколаєнко, Оленка та Павло Бумба, Мар’яна та Андрій.


03.04.2015              сьогодні 2, з початку місяця 20, всього 2847◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info