Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Вівтар спокус, вівтар бажань...У новоспеченому сімейному житті зайвих грошей, зазвичай, не буває. Ще коли ви «горді» й «незалежні», то можете «підсісти» на плечі батьків і регулярно заощаджувати кількадесят чи сотню-другу гривень на нові джинси, біжутерію або подарункові приємності уподобаній персоні протилежної статі. Та щойно вам захочеться мати з отією персоною спільне прізвище і кількох чарівних синочків-донечок, як вітер у ваших кишенях починає дути із силою буревію. Чому така несправедливість? Все просто: кохання потребує жертв.

Вівтар спокус, вівтар бажань... Банківський кредит

Жертва №1 – весілля.

Вишукана, така, «якої ще ні в кого не було й не буде» сукня, оренда ресторану і весільного лімузина, фото- та відеопослуги, наїдки-напитки, побутовий сервіс для запрошених – перелік атрибутивних формальностей святкового дійства можна продовжувати, поки сімейний лічильник не зашкалить. Батьки чухають спітнілі скроні й жалкують, що кількість подарованих грошей залежить від кількості «ротів».

Жертва №2 – романтична подорож.

Після хорошого весілля життєво необхідно добряче відпочити. Тещиного кабанчика з’їли, картопля на дачі може зачекати, а от Анталія... Чи, краще, Туніс? Тільки не Крим – по-перше, там уже не раз бували (що за романтика у витоптаних місцях?) і, зрештою, можна хоча б раз у житті прокататися літаком. Недалекоглядні мами починають спересердя хреститися, а татусі побігли обговорювати проблему до найближчої корчми.

Жертва №3 – народження дитини.

Відпочинок був класний і є всі підстави очікувати двійню (за двійко первістків кращою може бути лише трійня – пільги на придбання житла багатодітним родинам гарантовані самим Президентом). Пелюшки та інші причандалля з «нашого важкого дитинства» не підходять категорично, тож розмаїттю памперсів, брязкалець і овочевих пюре у пластикових ємкостях заздрить навіть сімнадцятирічний домашній кіт. Лукаво підморгуючи, повертаються недільним вечором із корчми батьки, а матері – ні, не «вечерять ждуть» – а лишень розпачливо розводять руками: «Діточки, звідки такі гроші?».

Ви зауважили піднесений настрій свекра і тестя? Так отож! Вони першими «зметикували» про причини оптимізму дітей і посприяли їх повноцінному подружньому становленню. І справа навіть не у вигідно проданому врожаї картоплі або несподіваному отриманні спадщини – секрет у правочинному способі отримання «подієвого» банківського кредиту без будь-якої застави. Тож пригляньмося до «винаходу» ретельніше.

Щастя з надр

Перетворення труднощів кохання на приємні його миті стало можливим ще на початку травня. Окремі вітчизняні банки зрозуміли затребуваність «вільних» позик серед населення і встигли провести пробні рекламні акції з надання таких послуг. «Приватбанк», приміром, почав нараховувати на кредитні картки своїх клієнтів суми до семи тисяч гривень (звісно, за вимогою клієнта, під особливий змінний відсоток та без вимоги зазначення конкретного напрямку використання коштів). Для охочих отримати більшу беззаставну суму (до 15 тисяч гривень) своєї послуги пропонували і продовжують надавати центральне або будь-яке з численних безбалансових відділень «КРЕДОБАНКу». Гарантією отримання максимального кредиту тут слугує порука двох фізичних осіб з офіційно стабільною заробітною платнею (ось де можуть знадобитися послуги родичів), а термін кредитування обмежується двома роками при 24–26-відсотковому нарахуванні на щорічний залишок заборгованості.

Тим же, хто хоче запам’ятати «медові» часи в усіх їхніх кольорах, допомогти наразі зможе тільки ВАТ КБ «Надра». Акція з можливістю персонального кредитного пакету від «надровиків» вже реалізована на буклетах і рекламних біг-бордах у більшості великих міст України (зображені на них африканські туземці якимсь приреченим поглядом запрошують на екзотичне рандеву). Її суть полягає в можливості швидкого (впродовж кількох годин) отримання 30 000 гривень після пред’явлення паспорта, ідентифікаційного коду та довідки про прийнятні для виплати кредиту доходи за останні сім місяців. Можна «позичити» й 50 тисяч, однак лишень за умови тривалої співпраці зі згаданою банківською установою (наявність принаймні шестимісячних депозитів). Розмежування на нових та постійних клієнтів визначає також термін кредитування (3 і 4 роки відповідно) та відсоткову ставку (від 3,2% до 2,9% нарахувань на розмір залишку за місяць).

«Такий кредит оформляють, як правило, напередодні якихось важливих для людини подій, – підтверджує директор Департаменту роздрібних продуктів КБ «Надра» Катерина Вінницька. – Це може бути весілля або ремонт, поїздка на курорт, здобування освіти чи народження дитини. Ми уважно вивчили всі можливі варіанти, складнощі і переваги такого кредитування і розробили персональний кредитний пакет, в якому зібрано зручні фінансові інструменти, які не лишень полегшать, а й покращать життя кожного клієнта: з приємними знижками і спеціальними пропозиціями від компаній-партнерів банку».
Як вам, приміром, подарунок – відерце для льоду, в якому можна охолоджувати шампанське?.. Або комплект жаростійких рукавичок для кухні – почуття гумору у партнерів на високому рівні. Оцініть належно – пріоритетним справам воно не заважатиме.

Запитання на активність

Обов’язкова умова укладання позикової угоди з банком – попереднє оформлення Тарифного пакету (системи послуг у вигляді можливостей відкриття кількох поточних депозитів, обслуговування платіжних карток тощо), бо затребувана сума може нараховуватися тільки на «надрівські» гривневі рахунки. У випадку прострочення щомісячного мінімально необхідного платежу більш ніж на два календарних дні стягується штраф у розмірі тридцяти гривень, а раптову власну фінансову кризу в будь-який момент можна нейтралізувати залученням платоспроможних поручителів. Ризик як такий відсутній – залишається лише обрати уподобаний банк, вирахувати якомога меншу відсоткову переплату і реалізувати, здавалося б, нездійсненну мрію.

Насамкінець про помилки. Досить часто пересічні споживачі банківських послуг не відрізняють кредитної картки від цільової позики, хоч відмінності тут принципові. Кредитна картка призначена для щоденного використання (спонтанні покупки у супермаркетах, розрахунки за послуги тощо), а персональний («подієвий», цільовий) кредит завжди дешевший і оформляється для конкретних (зокрема, перерахованих вище) потреб. До слова, у тому ж КБ «Надра» є універсальна позика під бадьорою кодовою назвою «Готовність №1», яка пропонує користання грішми для задоволення непередбачуваних потреб. Звісно, часом до смерті хочеться поласувати кілограмом чорної ікри або покерувати танком на Яворівському полігоні, але під який вид кредиту підпадає несподівана вагітність – запитання з розряду небанківських, курйозних і риторичних...

Автор: Микола РАШКЕВИЧ, весільний журнал "Наше ВЕСІЛЛЯ"
​Фото: Danylyshyn production
08.12.2009              сьогодні 2, з початку місяця 59, всього 5004◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info