Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ВОЛОДИМИР ШУРУБУРА про весільну фотографіюЙого роботи експонувалися у понад 70-ти фотосалонах в різних країнах світу. Він володіє почесним звання AFIAP від Міжнародної Федерації фотомистецтва при ЮНЕСКО, а також є засновником та головою Асоціації Весільних Фотографів України. Володимир Шурубура, затребуваний профі серед зірок та модних глянців (таких як VIVA), не лише відзняв стильну обкладинку для журналу “Пара молода”, а ще й радо поділився своїми роздумами із читачами, якою ж він бачить весільну фотографію...

Подія
Весілля – це подія в житті молодої сім'ї. Святкується воно грандіозно, і, мабуть, вже нічого не святкуватиметься з таким розмахом у цій сім'ї, хіба окрім того ж весілля, але вже їхніх дітей. Тому це справді ПОДІЯ.

Так історично склалося, що весілля найчастіше є простором для максимально можливих фінансових та емоційних затрат молодої пари та їхніх батьків. Готуються до цього дня довго, інколи кілька років. Батьки турбуються застіллям. Молодята – одягом та іншими дрібницями: декораціями, ведучим, кортежем, музиками, оператором та фотографом. І весілля – це то все, що вони зберуть в один день до купи. Від квіточок до ведучого – це все є частиною їхнього весілля. І це все – подія. Вона відбувається один раз в житті молодої сім'ї і кілька раз на тиждень для усіх, хто надає послуги весільної тематики.

Відбулося. Пройшла подія святкування весілля. І що залишилось? Сукня – в музей )), костюм – до перших змін у фігурі ))), букет – допоки не засохне ))), тонна пляцків))), трохи подарованих грошей, якими заплатили за ресторан ))), задоволені батьки, заціловані дружки))), і туманні спогади. Ага! В нас був оператор! Ага! В нас був фотограф! Де то все? От це все – і є спогади, то є та історія яка житиме в віках у цій родині. І саме очима цих двох людей (фотографа та оператора) усі рідні та друзі, майбутні нащадки та чужі люди дивитимуться на цю подію. От вам і ступінь відповідальності молодят під час прийняття рішення щодо вибору "очей", які фіксуватимуть їхнє свято. І не меншою є відповідальність фотографа та оператора перед цією родиною.
 

 
Вибір
Ми робимо вибір кожен день нашого життя, майже кожної години. Інколи значущий, інколи менш важливий. Щось навіть нам не запам'ятається, щось змінить усе наше життя. Так і під час організації нашого весілля: ми робимо вибір між якістю і ціною, скромністю і хизуванням, красою та несмаком, музикою і "живою" музикою. Тому всіх той процес так втомлює.

Вибір фотографа – чи не найважчий. Весільне фото – це середовище для невдах планетарного масштабу. Це останній шанс для багатьох людей в цьому житті хоча б щось собі довести та трохи видурити грошенят. Скажете, я не правий? А де ви бачили хоча б один ВУЗ, який би випускав фахівців даної галузі і гарантував би споживачеві цих послуг належне їхнє виконання? Ну добре, нема. А чи є хоч один контролюючий державний орган, куди можна скаржитися на невідповідність задекларованому рівню якості фотографом перед наданням послуги? Також нема. Замовник абсолютно незахищений від шизофренії за 1000 доларів. Ну просто не має можливості кожна пара наречених глибинно розібратися в питанні весільного фото, щоб сформувати хоча б якесь уявлення про різницю між тим та іншим. От де ховається справжній ризик – вибір людини, яка з'являється у вашому житті тільки один раз на один день на одну подію, але залишає слід на все життя і довше. Це літопис. Це історія. Відповідальність несе не тільки той, хто надає послуги, але й той, хто вибирає. Якщо в історії залишиться величезна кількість тверезому глузду незрозумілих фотографій новостворених сімей, тоді це ознака якості суспільства того періоду часу, в який і було наштамповано масу недолугого фотографічного сміття. Але що тут зробиш, такі буремні часи ми переживаєм: геній і божевілля як ніколи поряд і межа затерта. А нащадки отримають безлику, викривлену реальність, і задачу знайти справжнє в контексті того всього вище переліченого.


​Підсумок
Твоя фотографія – це те, що ти Є.
Ніколи не чекайте дива від того, хто на це не здатний. Людина, в якої відсутній смак та розуміння суті речей, не зможе створити вічне та адекватне ситуації.
Фотограф знімає ті пари, на які він заслуговує. Не фотограф повинен бути на весільних фото, а молода пара та їхня подія. Історія приречена, якщо її описують божевільні.

Автор: Володимир Шурубура.
Джерело: Молодіжно-сімейний журнал "Пара молода".


20.08.2011              сьогодні 1, з початку місяця 26, всього 9048◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info