Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Володимир Трач про пісні, кохання та не тількиУкраїнський співак Володимир Трач (TRACH) вважається головним романтиком української естради. Його ніжні та чуттєві пісні про кохання завжди бажані на весіллі та подобаються навіть найвибагливішому слухачеві. Про плани, кохання та музу «Пара молода» говорить з талановитим співаком, учасником шоу «Х-Фактор» та «Голос Країни», Заслуженим артистом України Володимиром Трачем.

Учасник шоу «Х-Фактор» та «Голос Країни», Заслужений артист України Володимир Трач
На весілля як виконавця часто запрошують?
Не скажу, що дуже часто, але бувають такі замовлення. І мені, насправді, дуже приємно працювати на таких подіях. В усіх піднесений настрій, щирі емоції радості… Буквально нещодавно у Києві я співав під час виїзної церемонії одруження

Живий спів під час весільної церемонії зустрінеш не часто. Розкажіть, як це відбувається: підбір репертуару, одночасне звучання голосу ведучого і пісень…
Я співав скромно :). Намагався не перебивати ведучого, який вів церемонію… Музика радше була фоном, створювала настрій. Звичайно, відповідний до дійства – романтичний. Це були відомі англомовні пісні, які підібрав я особисто, оскільки замовники цілком довірилися моїм смакам. Вийшло дуже зворушливо та ніжно, нареченим та гостям сподобалося. 

До слова, ви самі як гість давно були на весіллі?
Знаєте, давно… Ви мене щойно змусили задуматися, чому так. І мені захотілося до когось у гості на весілля :).
Учасник шоу «Х-Фактор» та «Голос Країни», Заслужений артист України Володимир Трач
Хто це міг би бути? Маєте друзів «на виданні»? 
Ой, друзів на виданні багато:) Тільки от не дуже спішать одружуватись. Зараз більшість підходять до цієї справи по-європейськи: спочатку кар’єра, встати на ноги, а потім одружуватись.

Окрім сольного виконання, Ви співали у дуеті зі співачкою Nanna. Як виник такий творчий тандем? 
З Нанною познайомились на «Голосі Країни». А  заспівали ми разом завдяки Олександру Пономарьову, який об’єднав нас у дуеті. Виступ був доволі успішним, тому вирішили продовжити нашу співпрацю після шоу. Ми записали дві спільні пісні, одна з яких – «Серед Тисячі Людей», на яку знято кліп. 

Плануєте з нею ще спільні роботи? 
Конкретних планів немає, але я впевнений, що дуети ще будуть.

Вашу дебютну пісню «Знаєш» написав земляк Андрій Підлужний. Ви давно з ним знайомі?
З Андрієм Підлужним я знайомий дуже давно. Багато його відомих пісень ми співали ще на кухні під гітару. І записати в студії одну з пісень Андрія, було моєю мрією.
Учасник шоу «Х-Фактор» та «Голос Країни», Заслужений артист України Володимир Трач
Як так сталося, що Ви обрали саме цю пісню?
Лірика Андрія Підлужного мені дуже близька, тому обрати пісню для себе було не важко. Коли я її вперше почув, вона мені одразу сподобалась. Окрім того, я сподіваюся, що наша співпраця продовжиться і скоро я заспіваю ще одну його пісню. Я дуже цього хочу!

На сліпих прослуховуваннях в «Голосі Країни» Ви також співали пісню Підлужного «Ніжно». Чому обрали саме її?
Пісню «Ніжно» мені порадили заспівати продюсери шоу. Вони не знали, що я товаришую з Андрієм Підлужним, це було просто співпадінням. Після цього, як я заспівав її у «Голосі Країни», багато хто почав асоціювати мене саме з цією піснею.

Зовсім недавно вийшла нова композиція «Ти кохання мого життя». Як виникла ідея її записати?
Автором пісні «Ти Кохання Мого Життя» є моя давня подруга Гайтана! Вона не тільки чудова співачка, але й автор чудових пісень. Я давно хотів заспівати разом з нею, а вийшло так, що заспівав її пісню. Це новий етап в моєму творчому житті і я неймовірно радий цьому. 


То, можливо, зовсім скоро буде новий дует із Гайтаною?
Я не проти! Залишилось запитати Гайтану :)

Більшість Ваших пісень про кохання. Хто надихає головного романтика української естради? Можливо, друга половинка?
Мене, як творчу людину, можуть надихати багато речей. Часом достатньо однієї посмішки зовсім незнайомої людини, і ти вже літаєш:) А щодо другої половинки, то я впевнений, що вона десь є і я обов’язково її знайду!

Текст: Юліана Діткун, весільний портал Пара молода
15.07.2016              сьогодні 1, з початку місяця 14, всього 3934◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info