Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

На свята все буде в АЖУРІ!Мур, мур, мур, ми любим «Ажур»…

Традиційно вважається, що білизну дарують дуже близьким людям, не тільки тому, що вона належить до категорії інтимних товарів, просто вгадати із розміром та вподобаннями є більше шансів, коли ви добре знаєте людину, для якої цю білизну обираєте. Не завадило б також знати, де купувати такий подарунок, адже цей елемент гардеробу найближчий до тіла, тому і вимоги до нього високі. Сьогодні таким стандартам гідно відповідає мережа "АJOUR". Варто зазначити, що це перший дім модної білизни в Україні. Над колекціями цієї торгової марки працюють відомі вітчизняні дизайнери. Вони, певна річ, краще за іноземних колег знають потреби українського споживача. Разом з тим, продукція "АJOUR" успішно конкурує і на закордонному ринку, виборюючи нагороди на міжнародних виставках та фестивалях. Воно й не дивно, адже виготовляються вироби з високоякісних тканин на найсучаснішому обладнанні фахівцями, які пройшли навчання у французьких спеціалістів.

Нижня білизна від компанії АJOUR

Для неї – впевнена жіночність

Відомо, що особливу привабливість випромінюють впевнені у собі жінки. А беззаперечної впевненості додає красива білизна, навіть якщо вона схована під звичайним одягом. Головне – жінка знає та відчуває, що на ній найгламурніший ажур.

Для нього – практична зручність

Ви коли-небудь чули, щоб чоловік хвалився трусиками, які подарувала йому дружина? Ні. Чоловіча білизна ніколи не стане предметом фетишу, як жіноча. І це нормально, попри те, що представникам сильної статі дизайнери сьогодні також пропонують величезний вибір білизни, головним залишається комфорт, практичність і, певною мірою, консерватизм. Тому не ображайтеся, якщо ваш коханий, збираючись у сауну з колегами, не одягне ті трусики з сердечками, які ви йому подарували. Повірте, там його не зрозуміють, а от вдома – будь-ласка. У подарунок для чоловіків "АJOUR" пропонує білизну торгової марки WIN. Спортивний фасон, натуральні тканини, комбінована колористика, а також жартівливі малюнки – що б ви не обрали, подарунок буде гідно оцінений, бо зроблений коханою жінкою. І WIN... даруйте, ВІН буде розчулений такою турботою.

Автор: Валерія Климчук, весільний журнал "До і після ВЕСІЛЛЯ"
22.04.2010              сьогодні 1, з початку місяця 22, всього 5161◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info