Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Втілити мрію в життя!Середньовічний замок. У каміні палає багаття, навколо – тисячі свічок. Гості захоплено спостерігають за дійством. Молодий в оточенні лицарів у сяючих обладунках підходить до нареченої і запрошує її на перший весільний танець... І це я вам не фільм про короля Артура переказую. Нещодавно моя подруга виходила заміж, і це – її казкова історія, її казкове весілля. А відбувалося воно не близько і не далеко, а за кільканадцять кілометрів від Львова. Запитаєте, як їй вдалося таке організувати? Гм!.. Перетворити банальне застілля на незвичайне свято допоміг весільний кейтерінг.

Заморський винахід

Весільний кейтеринг (з англ. «catering» – виїзне обслуговування) – чудовий винахід європейців. Він дає можливість провести весілля там, де ви захочете. На березі річки чи біля улюбленого озера, у Славському, на будь-якій вершині, в замку – будь-де! Ваші можливості у виборі місця весільного бенкету та стилю, в якому буде оформлене святкування, практично необмежені!

Послугу кейтерингу ви можете замовити, по-перше, в агентстві з організації святкових заходів. (У них не обов’язково замовляти весь «пакет» послуг. Оберіть те, що вам потрібно). По-друге, у спеціалізованій кейтерінговій фірмі. Щоправда, нам так і не вдалося з’ясувати, яка ж відмінність перших від других. Усі вони пропонують стандартний набір послуг. Можливо, модне слово «кейтеринг» відоме ще не всім, тому й оперувати ним підприємці не поспішають. Ну і, по-третє, виїзне обслуговування можна замовити у тому ж таки ресторані. Все дуже просто. Молоді самі знаходять місцину, де хотіли б відсвяткувати подію, і займаються її облаштуванням: столи, тенти, предмети сервірування (все можна взяти напрокат). Зрештою, згадайте ті ж сільські весілля в шалаші. Принцип той самий. З єдиною відмінністю: сушити голову з меню доведеться не нареченим і їхнім батькам, а кухарям ресторану. У вказаний вами час визначена кількість офіціантів приїжджає на місце забави, сервірує стіл і навантажує його наїдками й напитками. Офіціанти, до речі, залишаються з вами впродовж усієї вечірки й обслуговують гостей, як кажуть, до останнього клієнта.

Уявили? Погодьтеся, виглядає красиво. Залишається одне – знайти підприємство, яке все це влаштує. Послуги, які пропонують компанії з організації весіль, як правило, передбачають оригінальне меню, розробку схеми розташування столів, доставку і монтаж необхідного ресторанного обладнання, оренду посуду, скатертин, роботу шеф-кухаря, офіціантів, вантажників, оригінальне квіткове оформлення весільних столів, організацію розважальної шоу-програми, виготовлення і доставку запрошень, транспорт, феєрверки – одне слово, все, чого душа забажає. До речі, в цих агенціях вам можуть запропонувати не тільки стандартний набір послуг, але й розробку оригінального сценарію свята – адже саме від цього залежить атмосфера, яка пануватиме під час проведення весілля.

Кейтеринг без кейтерингу

Послуга ця, звісно, не дешева. Приміром, найдешевше весілля, яке організовувало одне з агентств організації весіль, обійшлося молодій парі у 5 тис. доларів, найдорожче – у 18 тис. Проте, що поробиш?! Вам треба вибрати: або витрачати свої гроші, сили, час і нерви, щоб самотужки готувати частування й організовувати все своїми силами, або ж витратити тільки гроші, отримати за це компенсацію у вигляді неймовірного столу в розкішному ресторані і, плюс до того, весь супутній антураж. А ще ж інколи молодята прагнуть на весіллі справжнісінього екстріму! І з парашутом хочуть стрибати, і на конях кататися... Коли уявляєш, що потрібно розлучитися з кругленькою сумою через усі ці забаганки, стає сумно. Проте ми пропонуємо вам уявити, що за цю суму ви купуєте час, спокій, репутацію, економите свої нервові клітини і просто дозволяєте собі розкіш – провести час перед весіллям у товаристві коханої людини, а не на кухні.

Щоправда, за словами власників весільних агентств, у Львові, на жаль, кейтерінгу в чистому вигляді, як то кажуть, немає. Справа в тому, що львів’яни наразі не готові до такого святкування. Тобто до святкування весілля десь на відкритому просторі, коли сад чи галявину вкривають розкішні шатра (бачили таке по телевізору?), коли столики – під відкритим небом, а танці – на свіжому повітрі. По-перше, ми переймаємося, чи не зіпсує свята погода? По-друге, не дає спокою запитання, а що ж подумають люди? По-третє, ціни все ще кусаються.
Тому молода пара спочатку шукає ресторанчик (на горі Парашці чи де вже собі захоче). Іноді їй допомагають у цьому люди, спеціально запрошені організувати свято – так звані кейтерьє. Вони ж зобов’язуються виконати всі найнеймовірніші побажання наречених. До таких, зокрема, належить «привозний» бенкет. Отак виглядає кейтерінг «по-львівськи».

До речі, це не означає, що вам взагалі не потрібно займатися бенкетом. Що б там не було, але це ваше свято і ви мусите докластися до його організації не тільки грішми. Інакше на власному весіллі ви почуватиметеся чужими. А воно вам треба? Саме тому, обираючи приміщення, подумайте, як ви хотіли б розмістити весільні столи для фруктів, чаю-кави, весільного торта. Визначтеся з вибором кухні, з оформленням залу і музичним супроводом вашого свята. У всьому вам, звісно, допомагатиме кейтерьє. Саме йому ви озвучуватимете свої побажання, задуми, мрії, а він усе узгоджуватиме з адміністрацією ресторану й рештою організаторів свята. Саме він допоможе повністю скласти меню, правильно сервірувати столи, забезпечить весілля посадковими місцями, порадить, як краще розставити столи, щоб залишилося місце для танців і конкурсів, підбере обслуговуючий персонал і підкаже ідеї щодо оформлення залу. І таким чином позбавить вас від зайвих клопотів.

І наостанок. Можна скільки завгодно обсмоктувати тему, що західні зразки – не найкращі для наслідування, а домашні калачі значно смачніші за ресторанне фондю. Скромне сімейне свято у колі близьких чи розкішний вечір у наймоднішому ресторані – вибір завжди за вами. Головне, щоб весілля пройшло весело, а атмосфера тепла і радості запам’яталася вам на все життя.

Автор: Вікторія КІНАШ
14.12.2009              сьогодні 1, з початку місяця 18, всього 6508◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info