Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Випробування щастям (жіноча дружба)
Ви вже й не пам’ятаєте де початок вашій дружбі. Ви так добре проводили час разом, ви обходили всі магазини міста за один день, рахували вжиті калорії, ділилися рецептами дієтичних салатів, шукали разом принців, й так само разом ділили розчарування у чергових претендентах за пляшкою вина, проливаючи ріки сліз та цитуючи сакраментальну фразу «всі чоловіки сво…». А зараз ви показуєте їй тендітний перстень і з неймовірним блиском в очах кажете: «Він зробив мені пропозицію». І ця фраза може кардинально змінити вашу дружбу, бо справжні друзі пізнаються не лише в біді.

Позбутись негайно
Деякі психологи радять після весілля потроху віддалятись від подруг, які не влаштували свого особистого життя. Мовляв, вони несуть загрозу новоствореній сім’ї, адже навіть мимоволі заздритимуть вашому щастю, а з часом можуть докласти зусиль, щоб зруйнувати його. Адже подруга, з ваших слів, знає усе про коханого: що йому подобається у жінках, що він любить їсти, що його дратує, чому надає перевагу у ліжку. Та й ще ваші схвальні відгуки: «Він такий у мене чудовий!». Чому б цього «чудового» не спробувати завоювати? І такі випадки часто бувають не лише у кіно. Між іншим, сильна стать переконана, що жіноча дружба закінчується там, де починається боротьба за чоловіка. Насправді багато залежить від того, на скільки чоловік подруги, сестри та й узагалі «чужий» мужчина для вашої найкращої – табу. І якщо ви на 100% не впевнені у дорогих людях, то таки варто перестрахуватися.

Моя бідненька
Ви одружуєтесь, ваша подруга з цього приводу страшно переживає і все частіше повторює: «Залишусь тепер сама. Добре, що у тебе чоловік, а я вже ніколи не вийду заміж». І ви мимоволі почуваєтесь винною за своє щастя. Наполягаєте, щоб вона довгими вечорами сиділа у гостях, змушуєте коханого подарувати квіти на 8 березня і навіть день Валентина якось святкували втрьох, бо ж вона цілий день проплакала. Насправді це не найкращий варіант вирішення проблеми. Від цього колежанка почуватиметься ще більш нещасною... Збираєтесь з подругою на чай чи на прогулянку, то йдіть лише удвох. Якщо справи сердечні для подруги – болюча тема, то на перших порах, після весілля, не зовсім доцільно хвалитися, що чоловік подає каву у ліжко і переповідати всі ніжності медових ночей.

Суцільна вада
«Він тебе недостойний! Він обмежує твою свободу! Ти дуже змінилась! Через нього не ходиш на вечірки! Ти вічно з тими баняками як домогосподарка сидиш! Його мамця це сказала і ти змовчала?»… Вона постійно в чомусь дорікає, пред'являє претензії і вказує на найменші недоліки твого подружнього життя. Це можуть бути звичайні ревнощі, які згодом минуть. Подруга має зрозуміти, що у вас новий етап у житті, сім’я тепер на першому місці, ви не можете, як раніше, бачитись щодня, гуляти на дискотеці до закриття клубу і годинами ввечері теревенити, обговорюючи новий каталог. Та це не означає, що від цього ваші стосунки мають погіршитись і ви вже не можете бути найкращими подругами.

Антипатія чоловіка
Ви її обожнюєте, він її ненавидить і всіляко намагається обмежити ваше спілкування. Причин може бути безліч (за те, що ви колись напились удвох, за те, що дала ваш номер двоюрідному брату і при цьому знала, що ви вже зустрічаєтесь, за те, що невдало намагалась пофліртувати) або не бути зовсім. Просто він хоче, щоб увесь час ви приділяли сім’ї, чи боїться бути до кісточок обговореним на жіночій раді. Варто прояснити ситуацію у спокійній обстановці. Поясніть, що подружжя – не сіамські близнюки, які змушені проводити у товаристві один одного 24 години щодоби все своє життя. Ви маєте право на свої інтереси, на своє коло друзів і у вас більше потреба у спілкуванні (така вже особливість жіночої психіки), аніж у нього. Чи зможе він пів дня ходити з вами за шарфом особливого відтінку, чи зможе вечорами після роботи обговорювати запах парфумів Кензо або новий фасон сумки Луї Віттона? Ото ж бо й воно.

Насправді жодні стосунки не застраховані від мінливості життя. Та сімейне щастя не може бути серйозною завадою для справжньої жіночої дружби, яка всупереч чоловічим переконанням явище не таке вже й рідкісне.

Автор: Марія Паращак, весільний портал «Пара молода»
29.03.2011              сьогодні 1, з початку місяця 25, всього 5447◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info