Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Виїзна церемонія: «побачення у парку»Хочете ніжної ностальгії за прогулянками у парку з першим коханням? Тоді церемонія Оленки і Павла вам неодмінно сподобається. Бо арт-студіо «Шампань» вдалося створити на їхньому святі щиру романтику у темі побачення в парку…

Наче незримими дороговказами кохання веде усіх закоханих у парк. Прогулюється з ними тихими алеями, запрошує посидіти, обійнявшись, на лавочці, шепоче на вушко лагідні слова та відверті зізнання… Немає, мабуть, у світі пари, в якої не було б принаймні одного такого побачення. Це близьке і зрозуміле кожному. І саме такі емоції та відчуття прагнули відтворити на церемонії Оленки та Павла декоратори арт-студіо «Шампань».


 
Головний тон події задавала сама локація: ошатний старовинний парк, заснований графом Потоцьким біля Збаразького замку. Має це місце якийсь такий особливий шарм, навіяний багатою історією. І щоб серпанок старовини не зіпсувати – замість сучасних стільців для гостей на церемонії були використані паркові лавки, прикрашені квітами. А традиційну арку замінили більш схожими на паркові насадження композиціями, з яких вільно спадали уквітчані гірлянди з лози.
Наречена йшла до цього стилізованого вівтаря парковою алеєю. А починався її шлях – від готелю, у якому ранок того щасливого дня зустріли і наречені, і гості. У даному випадку ця європейська традиція (бронювати готель для усіх запрошених на день заздалегідь) була виправдана тим, що свято відбувалося на виїзді. Тож усе розпочалося без зайвого поспіху та у піднесеному, не виснаженому дорогою, настрої.

Церемонії у парку, насправді, проводять дуже часто. Але свято Оленки і Павла було особливе тим, що арт-студіо «Шампань» вдалося підібрати декор, який напрочуд органічно поєднався із навколишньою дійсністю. Звідси – такі милі серцю асоціації із першими побаченнями, неквапливими прогулянками парком зі справжнім коханням під руку….

Декор: арт-студіо «Шампань»
Фото: Ірина Мандзій, студія «Кумир»
Ведуча церемонії: Ната Бенч

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


15.10.2014              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 4961◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info