Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Взувайся та виходь!! ...заміж... )Весілля — це твій особистий тріумф. Адже на шляху до вівтаря ти вже здолала усі перепони: кризи перших 3, 5, 18 місяців, подружилась з його мамою, вдягнула на нього стильну сорочку замість 5-річної давності светрика з оленями і знешкодила усіх його колишніх. Тепер — ось він. Твій день. Здавалось би, вдягнула білу сукню, взула білі мештики і от воно, щастя.

Однак, коли ти вся така чарівна виходиш з дому, ти ще не підозрюєш, що не всі перешкоди вже позаду. Один потенційний ворог затаївся просто в тебе... під ногами. А точніше — на ногах.

Вибір весільного взуття. MARIE FLEUR - весільне взуття та аксесуари

Так. Мешти. Чарівні, мереживні, розшиті перлинками, гаптовані... Та якими вони тільки не бувають! Головне — такі омріяні і саме ті, що ти хотіла. Як же ти здивуєшся, якщо раптом з'ясується, що у них теж є характер! На жаль, попри емоційне сп'яніння, якого не минути в день весілля, ти таки залишаєшся чутливою, і мештика, який “впивається” тобі в п'ятку, або “кусає” за пальчики ігнорувати не зможеш. Саме для того, щоб в день “Х” ти не кульгала, а парувала над землею як хмарка — читай дієві поради далі.

Як поєднати мешти з сукнею?

Обирати свою пару час тоді, коли вже точно знаєш колір сукні. Найкраще взагалі мати клаптик тканини з подолу. Адже в ідеалі — колір мештів та подолу мають гармоніювати.

Якщо тобі до душі сукні з мереживом, гаптуванням, вишивками — мешти мають підтримувати стиль. Якщо сукня пишна — вони можуть бути скромніші. Натомість стримані елегантні фасони, що видовжують силует, - потребують більш виразного фасону взуття.

Підбори чи комфорт?

Звісно, що ти — принцеса. Як ще назвати щасливу жінку у весільній сукні, та ще й з принцом. Звісно, принцеси ходять на підборах. Однак, якщо ти зауважувала — вони у принцес не перевищують 5 сантиметрів. Переглянь вкотре Білосніжку і переконайся. Інакше, якщо каблук таки високий, — ти ризикуєш перетворити своє власне весілля на сеанс вишуканого мазохізму. Ти ж не хочеш, замість того, щоб ловити кожну мить щасливого дня - шукати найближчу лавочку і чекати, коли все закінчиться? А весілля триває майже добу. Побережи себе. Краще — стійкий і зручний каблучок, і таки не вище 5 сантиметрів. Так ти поєднаєш і красу, і зручність.

Де купувати?

Усі досвідчені наречені в один голос радять: краще купувати взуття не в тому місці, де купила сукню. Звісно, пропозиція буде шалена. Однак, як правило, такі мешти “живуть” не довше, ніж триває саме весілля. Натомість спеціалізовані магазини або прості магазини взуття дбають не лише про досконалість вигляду, але й про якість.

А тепер — про забобони.

Скільки ж усього понапридумували! І що не варто взувати на весілля мештики з кокетливо відкритим пальчиком або босоніжки, бо щастя втече, і що нареченим треба класти у взуття монетки — на добробут, і що якщо взуття без застібок — то пологи будуть легкі... Єдиний забобон, у який варто вірити — що взуття має бути старим. Однак “старістю” можна вважати і просто добре розношені вдома за декілька тижнів до весілля новенькі мешти.

Ще одна порада — вибирай мешти ближче до вечора. Адже саме тоді твоя ніжка трохи набрякає, таким чином ти обереш не затісне взуття, і коли на весіллі втомишся — мешти не створять жодного дискомфорту.

Відтак — головна умова гарного настрою нареченої — гармонія!

Скориставшись цими порадами ти вбережеш себе від усього, що може відволікти твою увагу від безхмарного щастя одруження!

Джерело: MARIE FLEUR - весільне взуття та аксесуари
09.10.2012              сьогодні 1, з початку місяця 24, всього 2958◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info