Спеціалізована конференція для декоратторів та флористів Decor 2020
СТАТТІ > Річниці


 
Говорять, що в житті кожної дівчини біла сукня «являється тричі» – під час хрещення, першого причастя та шлюбу. Проте не варто...«Зелене» весілля - це початок нової сім'ї, день, коли молоді стають на рушничок щастя. Безперечно, щороку кожне подружжя відзначає цей особливий для них день - ювілей їхнього спільного життя. Цікаво, як називають першу, другу, третю... річниці весілля, і що прийнято дарувати на ці ювілеї? Назва вказує на те, що в життя молодих вже увійшла – після медового місяця – буденність стосунків, «ситцева» простота, водночас ситець і льон символізують молодість.
Вважається, що подружні стосунки на цьому етапі не надто міцні –подібно до вказаних матеріалів. Якщо пара благополучно минула паперово-скляний етап, то ці стосунки вже так просто не розірвеш...Четверта річниця весілля має три назви: лляна, мотузкова і воскова. Кажуть що на четвертий рік спільного життя подружжя прив'язуються один до одного немов мотузками.
Реклама від GoogleПерший "солідний" ювілей сім'ї - п'ять років весілля - називають дерев'яним весілля. Чугун взагалі досить крихкий метал. Незважаючи на свою зовнішню надійність, насправді він може тріснути від любого удару. У подарунок можуть згодитись чугунні горшки, сковорідка. Жінка обов’язково подає смачнючу страву приготовану в чугунному посуді.
Перша благородна річниця в тому сенсі, що мідь, хоч і не міцний метал, все ж таки благородний та цінніший за попередні матеріали. Чоловік з жінкою обмінюються мідними монетами аби щастя їхнє було дзвінким.На цьому етапі стосункам подружжя слід додати блиску, тому на цю дату дарують блискучі предмети домашнього вжитку.Ніхто не сумнівається у міцності сімейних стосунків. Тому дарують фаянсовий посуд.
У гості запрошують усіх, хто був присутній на реєстрації шлюбу. Чоловік дарує дружині букет червоних троянд. Символічне значення таке: це кохання не боїться життєвих колючок.Реклама від GoogleСім’я починає новий десяток подружніх відносин які впродовж років закалились та стали ще більш надійнішими. Пропнується обдаровувати сувенірами із сталі.
Річниця нагадує про оновлення подружніх відносин та доведення їх до блиску. Подарунком можуть бути ювелірні прикраси.Життя вирує та плете своє тонке неосяжне кружево сімейних свят та буднів. Дарунком можуть бути кружевні скатертини, серветки, ажурні вироби.Як сам камінь, так і сімейні відносини набувають усе нових відтінків, проявляються у нових кольорах. В подарунок вибирають вироби з агату або слонової кості.
Повна ясність і прозорість у подружніх стосунках! Дарують скляний та кришталевий посуд, щоб життя було безхмарним і чистим, як скло.Святковий стіл сервірують новим порцеляновим сервізом, який символізує нажите подружжям благополуччя.Реклама від Google
Запрошують багато гостей – всю родину. Поряд із золотими обручками подружжя одягає одне одному ще й срібні. Подарунки також мають бути зі срібла, котре символізує благородство та міцність цього союзу.30 років – перлинове весілля, символ того, що роки, які подружжя прожило разом, нанизуються, наче перлини у намисті. Дуже бажано, щоб чоловік подарував цього дня дружині саме таке намисто.Таке собі повернення молодості. Подружжю знову, як і в перший рік, дарують постільну білизну, скатертини, рушники.
Старі обручки замінюють на нові – з рубіном, каменем кохання і вогню. Це також означає, що близькість подружжя стала вже кровною (рубін має колір крові).Стосунки, які пройшли випробування часом, такі ж коштовні, як золото. Діти дарують батькам на цей ювілей нові обручки, оскільки руки, які носили їх півсторіччя, змінилися, а золото стерлося.Немає у світі нічого міцнішого за діамант. І пару, яка прожила разом 60 років, уже неможливо розлучити.
Реклама від GoogleТакий ювілей зустрічається вкрай рідко, тому певні традиції щодо нього не сформувалися. Саме визначення символізує вдячність одне одному за любов і підтримку, а також долі і Богові – за довголіття.Воно ніби увінчує короною щасливо прожите життя.

  Головна / СТАТТІ / Річниці

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info