Каталог-планувальник Пара молода
СТАТТІ > Річниці


 
Говорять, що в житті кожної дівчини біла сукня «являється тричі» – під час хрещення, першого причастя та шлюбу. Проте не варто...«Зелене» весілля - це початок нової сім'ї, день, коли молоді стають на рушничок щастя. Безперечно, щороку кожне подружжя відзначає цей особливий для них день - ювілей їхнього спільного життя. Цікаво, як називають першу, другу, третю... річниці весілля, і що прийнято дарувати на ці ювілеї? Назва вказує на те, що в життя молодих вже увійшла – після медового місяця – буденність стосунків, «ситцева» простота, водночас ситець і льон символізують молодість.
Вважається, що подружні стосунки на цьому етапі не надто міцні –подібно до вказаних матеріалів. Якщо пара благополучно минула паперово-скляний етап, то ці стосунки вже так просто не розірвеш...Четверта річниця весілля має три назви: лляна, мотузкова і воскова. Кажуть що на четвертий рік спільного життя подружжя прив'язуються один до одного немов мотузками.
Реклама від GoogleПерший "солідний" ювілей сім'ї - п'ять років весілля - називають дерев'яним весілля. Чавун взагалі досить крихкий метал. Незважаючи на свою зовнішню надійність, насправді він може тріснути від любого удару. У подарунок можуть згодитись чавунні горшки, сковорідка. Жінка обов’язково подає смачнючу страву приготовану в чавунному посуді.
Перша благородна річниця в тому сенсі, що мідь, хоч і не міцний метал, все ж таки благородний та цінніший за попередні матеріали. Чоловік з жінкою обмінюються мідними монетами аби щастя їхнє було дзвінким.На цьому етапі стосункам подружжя слід додати блиску, тому на цю дату дарують блискучі предмети домашнього вжитку.«Крихка» річниця, бо на думку психологів, у цей період висока ймовірність сімейної кризи. Звідси знову гадання на ромашці (любить – не любить).
У гості запрошують усіх, хто був присутній на реєстрації шлюбу. Чоловік дарує дружині букет червоних троянд. Символічне значення таке: це кохання не боїться життєвих колючок.Реклама від GoogleСім’я починає новий десяток подружніх відносин які впродовж років закалились та стали ще більш надійнішими. Пропнується обдаровувати сувенірами із сталі.
Дванадцяту спільну річницю іноді святкують через 12,5 років після одруження, фіксуючи серединку між народженням сім’ї та Срібним весіллям.Життя вирує та плете своє тонке неосяжне мереживо сімейних свят та буднів. Дарунком можуть бути мереживні скатертини, серветки, ажурні вироби.Як сам камінь, так і сімейні відносини набувають усе нових відтінків, проявляються у нових кольорах. В подарунок вибирають вироби з агату або слонової кості.
Ювілейна річниця, коли чисті та прозорі стосунки між коханими повністю викристалізувалися.Сильне в нумерології число шістнадцять обіцяє фінансову стабільність, поєднуючи її з чистими та красивими стосунками.Реклама від Google
Сімнадцята весільна річниця покликана освіжити почуття, надихаючи пару на романтичні вчинки. Вісімнадцятий День народження сім’ї — це повні літа, зріле кохання та нові можливості. До дев’ятнадцятої річниці подружні пари відчувають себе єдиним цілим — у печалі й радості багато чого пережито разом.
На відміну від перших річниць, після п’ятнадцятої зазвичай святкують лише ювілеї, тож пара з нетерпінням чекає цього свята.Після двадцять другої річниці сімейне життя порівнюють із бронзовим століттям, коли люди використали нові знання для стрімкого розвитку.Через чверть століття, проведених разом, вперше у стосунках з’являється дорогоцінний метал. Срібну річницю відзначають у широкому колі друзів і близьких.
Реклама від Google30 років – перлинове весілля, символ того, що роки, які подружжя прожило разом, нанизуються, наче перлини у намисті. Дуже бажано, щоб чоловік подарував цього дня дружині саме таке намисто.Тридцять п’яту річницю одруження святкують пари з дорослими дітьми, онуками та надійним шлюбом.
На сорокову річницю стосунки пари схожі на добре витримане, дороге та рідкісне червоне вино.Стосунки, які пройшли випробування часом, такі ж коштовні, як золото. Діти дарують батькам на цей ювілей нові обручки, оскільки руки, які носили їх півсторіччя, змінилися, а золото стерлося.Немає у світі нічого міцнішого за діамант. І пару, яка прожила разом 60 років, уже неможливо розлучити.
Такий ювілей зустрічається вкрай рідко, тому певні традиції щодо нього не сформувалися. Саме визначення символізує вдячність одне одному за любов і підтримку, а також долі і Богові – за довголіття.Реклама від GoogleВоно ніби увінчує короною щасливо прожите життя.

  Головна / СТАТТІ / Річниці

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info