Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Wedding Avenue BRIGHT EVENT 201711-12 березня в розважальному центрі «Панорама» стартує щорічне весільне шоу «Wedding Avenue BRIGHT EVENT 2017», де наречені зможуть знайти все для ідеального свята, а весільні фахівці нових клієнтів і звісно друзів!

Кращі представники івент сфери Буковини і сусідніх областей, готові подарувати нареченим два дні незабутніх емоцій, новинки 2017, цікаві ідеї. Мета даного заходу тільки одна - щоб закохані підготувались до власного весілля з професіоналами, насолоджувалися періодом підготовки і заощаджували свій час та кошти. Встигніть долучитись до наймасштабнішої весільної події року!


​Буковину, в багатьох куточках Європи, називають столицею весільної моди і приємно, що кожен з нас має до цього пряме відношення! Команда «Wedding Avenue Bright Event 2017» запрошує компанії та агенції, які надають молодятам весільні послуги, ювелірні компанії, фірми та ресторани, які займаються святковими бенкетами та фуршетами, запрошуєм відеографів та фотографів, ведучих та артистів, флористів та декораторів, перукарів та візажистів, туристичні фірми та вишукані кортежі долучитися до наймасштабнішого весільного шоу нашого краю! Всі разом ми допоможемо майбутнім молодятам створити ідельне свято! 

Організатори зустрінуться з Вами особисто і розкажуть все детальніше!!! 
11-12 березня ТРЦ «Панорама»
(Чернівці, вул. Хотинська, 43)

08.03.2017              сьогодні 2, з початку місяця 19, всього 1178◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info