Банкетний зал Сюрприз
 
СТАТТІ > Весільні бренди
Art Clinique - клініка дерматології та косметології
 
  
 
Slanovskiy - це європейський бренд весільних та вечірніх суконь для впевнених у собі жінок, для тих, хто завжди стежить за новими тенденціями, але все ж таки чітко знає свій стиль.Відкрийте для себе колекції оригінальних весільних та вечірніх суконь від виробника - студії Anne-Mariee, очолюваної креативним дизайнером Оксаною Правник.POLLARDI – український бренд, заснований іспанськими модельєрами понад 15 років тому. Сьогодні весільним та вечірнім сукням цієї торгової марки аплодують на модних подіумах світу.
Виробник весільних і вечірніх нарядів ТМ «MAXIMA» 17 років на ринку. Понад 50 тисяч наречених в 30-ти країнах світу на 5-х континентах. Лауреат Всеукраїнської премії у сфері весільного сервісу Українські Весільні Нагороди в номінації «Найкраща весільна торгова марка України».Оксана Муха є знаменитим європейським дизайнером весільних та вечірніх суконь. Модні плаття від Оксани Мухи ви зможете знайти в наших весільних салонах у Львові, а також у представництвах у Києві, Москві, інших містаx України та Росії, а також в країнах Європи, Америки та Африки.Торгова марка «Jasmine Empire» вже на протязі 10 років дарує можливість кожній нареченій, надягаючи весільну сукню, відчувати себе справжньою королевою.
Реклама від GoogleВесільні сукні Katy Corso
Haute Couture.
Провідний британський виробник весільних суконь Hadassa сьогодні широко популярний не тільки в Європі, але й в Україні. Тепер вишукані наряди доступні не тільки європейським, а й українським нареченим.
Компанія Роза Клара (Rosa Clara) розпочала свою діяльність в 1994 році з відкриття невеликого бутіка в Барселоні, що спеціалізується на весільних сукнях і аксесуарах. Роза Клара створює спільні колекції з відомими світовими дизайнерами.Ізраїльський бренд Berta Bridal пропонує нареченим абсолютно карколомні вишукані сукні, в такій сукні кожна дівчина стане істинною королевою!
Колекції весільних суконь від Berta Bridal є настільки божевільними і прекрасними, що описати їх просто як "красивими" - величезний злочин!
Сімейна компанія Рronovias (Проновіас) зародилася в «Ель суісо», модному Барселонському магазині, заснованому в 1922 році. Магазин спеціалізувався на мереживах, вишивці і шовкових тканинах для весільних суконь.
З тих пір, як Холлі Беррі з'явилася на церемонії вручення «Оскар» у 2002 році в бордовому платті Elie Saab, ім'я ліванського дизайнера не сходить з вуст перших модниць планети, ставши синонімом східної розкоші, що виходить за межі європейського аскетизму, однак адаптованої до реального життя.Реклама від GoogleManuel Mota - ще один лейбл в модній колекції іспанського Будинки Pronovias. Названий на честь головного дизайнера марки Мануеля Моти, весільний бренд радує наречених вже не перший рік.
З моменту заснування компанії у 1981 році, Carolina Herrera з кожним роком розширює свій вплив у світі моди, втілюючи в своїх колекціях стиль бездоганної розкоші та виключної елегантності.Амсале Аберра ніколи не думала про кар'єру дизайнера. Вона лише хотіла знайти зручне і красиве весільне плаття з мінімальним декором, але такого не було.Іспанський Дім моди Jesus Peiro був заснований в 1988 році. Головний дизайнер марки Мерчі Сеггера черпає натхнення для створення своїх колекцій з образу сучасної жінки.
Модний дім Badgley Mischka, назва якого складається з прізвищ двох його засновників, був заснований в 1988 році. Монік Люльє - американський дизайнер французького походження. Спеціалізацією Монік вважаються колекції весільних суконь, хоча вона також щорічно випускає лінійки одягу prêt-à-porter, вечірніх нарядів, суконь для подружок нареченої і навіть домашнього текстилю.Реклама від Google
Використовуючи більш ніж двадцятирічний досвід створення прекрасних творінь весільної моди, американський дизайнер Vera Wang (Віра Вонг) постійно удосконалює свої моделі, винаходячи нові форми і втілюючи унікальні ідеї в своїх весільних колекціях.

  Головна / СТАТТІ / Весільні бренди

Про нас       Реклама       Весільний Раут

2006-2018 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info