Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Wedding Fashion Ukraine: кращі весільні бренди країни – на одному подіумі22-23 жовтня у Києві відбудеться знакова подія у світі весільної моди. Вперше в Україні на одному заході будуть представлені кращі вітчизняні весільні бренди. Модні покази колекцій 2017 і навіть 2018 років, шоу-руми, work-shop, гала-шоу… Все це  - на Wedding Fashion Ukraine!  

Wedding Fashion Ukraine: кращі весільні бренди країни – на одному подіумі
Організатор події – Журнал Wedding Україна. А про свою участь у заході вже зявили 15 українських весільних торгових марок, зокрема: UNONA, MAXIMA, Ida Torez, Pollardi, Daria Karlozi, Jasmine Empire, Trinity bride, Armonia, Lanesta, Anne-Mariee, NataliaWeddingStyle, Katerina Kvit, la Fress, Jade, MaryBride. Також на Wedding Fashion Ukraine завітають представники весільних салонів, байєри з України, країн Балтії та СНД, редактори модних журналів та популярні блогери. Побуває на грандіозній модній події і Всеукраїнський весільний портал Пара молода. 
У попередній програмі заходу:

1-й день, 22 жовтня 2016 року.
Серія робочих показів, безпосереднє знайомство представників сторін (байєрів і виробників), work-shop, діловий обід. Місце проведення: м.Київ, КВЦ Парковий. 

2-й день. 23 жовтня 2016 року.
Впродовж дня: серія робочих показів, work-shop, підписання договорів, підведення підсумків. Місце проведення: : м.Київ, КВЦ Парковий.
Вечір: гала-шоу – сучасне феєричне шоу, на якому будуть показані найцікавіші весільні сукні. У фіналі – показ від редакції журналу Wedding. Спілкування з прессою, фотографами, коктейль.

Детальніше – на сайті заходу: www.weddingmagazine.kiev.ua
Хочете потрапити на Wedding Fashion Ukraine?
Телефонуйте +38 067 233 87 41 (для байєрів і потенційних учасників)
Відвідувачі зможуть пройти лише по запрошеннях.
15.10.2016              сьогодні 1, з початку місяця 14, всього 1608◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info