Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Тримай руку на пульсі: Wedding Fashion Ukraine відбудеться на початку листопадаТи маєш тут бути. Втретє у Києві відбудеться EXPO Wedding Fashion Ukraine. З 4 по 6 листопада у виставковому комплексі «Парковий» 34 українських виробники весільних суконь покажуть нові колекції. Серед нових учасників - дизайнерка Оксана Полонець, бренд «AmoreNovias», «Vasylkov Bridal Couture», «Tanya Grig», «Slanovskiy».

EXPO Wedding Fashion Ukraine відбудеться на початку жовтня у виставковому комплексі «Парковий» Київ

Ближче роздивитися сукні відомих брендів, які завоювали міжнародний ринок, можна буде на живих показах. А доторкнутися до тканин і приміряти весільні наряди - у шоу-румах. Цікаво буде й тим, хто хоче придбати оптом вишукану і яскраву колекцію для продажу. Сукні будуть на будь-який смак - «висока мода», «люкс» і «мас-маркет». У минулі роки на EXPO Wedding Fashion Ukraine було підписано десятки контрактів з українськими дизайнерами. 


На модну весільну подію приїжджають люди з різних країн Європи. Тим самим підтверджуючи - в Україні створюють фантастичні сукні для наречених, які манять до себе сотні зацікавлених поглядів.
 
16.09.2018              сьогодні 2, з початку місяця 16, всього 1217◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info