Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Wedding school від Лани КарповичНевеликий весільний бюджет – не привід для розпачу. Це привід для безмежної творчості! 3 липня у Тернополі відбулася перша Wedding school відомого декоратора Лани Карпович. Тема актуальна на сьогоднішній день для багатьох наречених: цікаве і стильне екононом-весілля.

Wedding school від декоратора Лани Карпович м. Тернопіль
Коли творчі люди спілкуються, то, неодмінно, народжується щось дуже цікаве. Так, з розмови власниці студії декору Лани Карпович і ресторатора Ігоря Мамуса народилася ідея проведення у Тернополі відкритої школи наречених. І вже 3 липня у Бункермузі відбулася перша Wedding school – школа свята, казкових інтер'єрів та гарного настрою.

Темою зустрічі стало красиве весілля з мінімальним бюджетом. Спікери: Лана Карпович, Катерина Тимочко (дизайнер одягу), Юля Верста (фотограф) та Андрій Даньчук (відеооператор, студія art-record). Вони не лише поділилися досвідом та порадами з нареченими, але й відкрили справжні секрети стильного весілля без особливих затрат.  
«Є багато способів красиво оформити святкування та не витрачати при цьому багато коштів. Головне, не бійтесь зізнатися у цьому професіоналам, – поділилася Лана. – Професіонали на святі повинні бути обов’язково, адже наречена має бути нареченою, а не координатором свята». 

Надіємось, що цей захід започаткує серію інших, не менш цікавих зустрічей для наречених та допоможе зробити їхнє свято трішки ближчим до мрії.

Текст: Мальва Бочкарьова, весільний портал Пара молода


17.07.2015              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 2604◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info