Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Я завжди буду поруч…Познайомилися вони ще у 9 класі, однак на той час романтичні стосунки мали зовсім із іншими людьми, і навіть подумати не могли, що колись будуть разом. Та згодом почуття прорвалися назовні, і Юля почала сприймати Ігоря не як вічно ревнивого колишнього хлопця своєї подруги, а як цікавого співрозмовника з неймовірним почуттям гумору.

«Варто зазначити, що Ігор завжди відрізнявся охайністю та ідеально начищеним взуття, сучасним одягом та парфумами», – зауважує Юля. Тому довго встояти перед красенем вона вже не могла.

«Ми зустрічалися більше п’яти років. Планували раніше одружитись, але не складалось за сімейними обставинами», – пригадує дівчина. Тому Ігор запропонував одружитись у День Валентина чи Восьмого березня – залежно від того, яке свято припаде на суботу. Так вибір впав на День всіх закоханих. Стоячи на колінах, Ігор освідчився в коханні та подарував діамантову каблучку. Після заручин розпочалась інтенсивна підготовка до весілля.

«Можу сказати, що підготовка до весілля - це найприємніші клопоти, які були в моєму житті! Вбрання для Ігоря придбала його сестра в Німеччині, нічим особливим воно не відрізнялось, оскільки німецькі наречені досить стримані.


Щоб отримати більше інформації про планування та підготовку до весілля, подруга мені порадила звернутися до тернопільського весільного порталу «Пара Молода». Там я отримала необхідні телефони та адреси, а також прочитала корисні поради.

Мені завжди подобалися сукні з вітрини весільного салону «Камелія», якими милувалась з вікна маршрутки, доїжджаючи в університет на навчання. Вибір суконь там досить великий: іспанські, французькі, американські, а також українські. Я не хотіла пишної сукні, тому обрала облягаючу, кольору слонової кістки, бо, як виявилося, мені він личить більше, ніж сніжно-білий.

Весільна сукня - San Patric-2007 - ($ 830).
Фата -"таблетка", розшита бісером і стразами (700 грн.)
Прокат песцевої накидки (500 грн.), рукавички (150 грн.), сумочка (100 грн.).


Весілля організували розкішне за теперішніми мірками – понад 200 чоловік запрошених, багато молоді. Ввечері гості вийшли на вулицю, щоб відпустити в небо червоні овітряні ліхтарики, гніт від яких підпалювали самі – і яскраві серця освітили цю романтичну ніч. Веселились гості аж до ранку!

Фото: фотостудія «V&A»
 


26.02.2010              сьогодні 2, з початку місяця 26, всього 8762◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info