Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як антисептики впливають на ювелірні прикраси?В умовах карантину найближчими нашими друзями є антисептики, маски і самоізоляція 🙏🏻. Тож як же ці зловісні антисептики (санітайзери) впливають на наші руки та прикраси, якщо здатні вбивати віруси 🤔?

Як антисептики впливають на ювелірні прикраси?
 
1. Чи руйнують вони дорогоцінні метали 🌟?
Руйнують, звісно, надто голосно 📢 сказано, вплив мінімальний, десь як і хлорованої води. Ваша звичка чистити прикраси зубною пастою, содою чи зубним порошком значно згубніша 😔. Та і враховуючи % вміст спирту чи інших антисептичних елементів в санітайзерах, вплив мінімальний. Інша справа, якщо ви працюєте десь, де окрім антисептиків для рук 👏, на ваші прикраси потрапляють інші деззасоби, значно агресивніші 😡. В такому випадку краще каблучки знімати, або використовувати захисні рукавиці 🧤.

2. Вплив на дорогоцінне каміння 💎.
Як відомо, дорогоцінне каміння в результаті частого впливу санітайзерів може потьмяніти, помутніти🤷🏽‍♀️ і не лише через властивості попередніх вбивати бактерії та мікроби, а й через ароматизатори й інші компоненти, тому краще не зловживати використанням антисептиків для ручок, коли ви в ювелірних прикрасах. Враховуючи умови карантину, каблучки вдома можна не носити взагалі ❌. Або знімати при кожній обробці рук, аби не піддавати зайвому впливу. Обробіть руки, зачекайте поки антисептик на руках висохне і одягати каблучки назад.

3. Дезинфікування ювелірних прикрас 🧴.
Як же тоді бути 🙈, якщо прикраси теж контактують з потенційними загрозами, адже вони в нас на руках, а ми цими руками торкаємось різних поверхонь. Каблучки можна і треба очищати, але не хімічними дезинфікаторами, а просто замочувати їх в теплому мильному 🧼 розчині, можна до води додати трішки солі чи занурити в спеціальну рідину для чистки прикрас, вона вбиває все, і очищає прикрасу в тому числі 😅.

Головне, будьте здорові 🙏🏻.

Ювелірний експерт @_yuliya_stasyuk_ 🧐
07.04.2020              сьогодні 1, з початку місяця 28, всього 708◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info