Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як догодити всім учасникам подіїЩоб розібратися в цьому питанні, розпочнемо з факту, що догодити всім – неможливо. І це потрібно прийняти. І чим швидше, тим краще.

Адже таке прийняття звільняє від зайвого емоційного навантаження. Навіть у Біблії говориться, що неможливо служити одночасно двом: і Богові, і мамоні. Все доволі прозоро: або наречені догоджають всім, а наприкінці самі ображені та знервовані, або спираються в першу чергу на свої бажання і знаходять радість від втіленої мрії. 

Як догодити всім учасникам при підготовці до весілля
Photo by Alicia Lacey

Чому мудріше орієнтуватися на власні бажання при підготовці до весілля?

Замість думати, як догодити всім, спитайте себе: яким я хочу бачити своє свято, яке воно – моє ідеальне весілля? Якщо воно сподобається вам, то й гості будуть щасливими його розділити. Адже навіть якщо подія відбувається не так, як бачать інші, але має свої цікавинки й красу, вона здатна приємно здивувати будь-кого.

Чому побажанням родичів та друзів не варто віддавати першого місця?

Доволі часто виходить так: наречені намагалися орієнтуватися на побажання рідні, а після свята обов’язково хтось каже, що щось було не так. І не тому, що не так насправді, а тому що така людська психологія – умієш радіти – радієш і малому, а якщо шукаєш вади – знайдеш їх скрізь. 

І все ж, які існують способи врахувати побажання різних учасників свята? 

Компроміс.

Можна знаходити компроміси, враховуючи найбільш важливі побажання кожного. Якщо думка гостя важлива та повинна враховуватися, дайте йому обрати два побажання – головне та альтернативне. Якщо головне не вдасться виконати, або воно суперечить загальному плану святкування, для молодят існуватиме можливість втілити альтернативне. 

Пам’ятати про власні кордони.

Наголошувати на тому, що головним орієнтиром є бажання наречених, а не родичів. 

Слова підтримки.

Використовувати слова поваги та підтримки, а не звинувачення. Інколи щира бесіда допомагає уникнути взаємних непорозумінь краще, аніж тисячі відмовок. 

Звертатися за допомогою.

У якийсь момент молодята можуть відчути тиск завдань, яких стало занадто багато. Саме тоді доречно розподілити та передати виконання деяких зацікавленим учасникам. Так і близькі відчують свою потрібність, і в наречених з’явиться більше вільного часу.

Не перебільшувати з перфекціонізмом.

Або, іншими словами, не вимагати занадто багато ані від себе, ані від інших. Краще отримувати насолоду від кожного кроку до мети, а радість від результату буде в будь-якому випадку. Адже головне – це свято створення сім’ї, а не кожна деталь окремо.
Будьте щасливими!

З повагою, психологиня, психотерапевтка Валентина Мірошниченко.

Весільний портал Пара молода
14.05.2020              сьогодні 2, з початку місяця 38, всього 1562◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info