Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як гарно виглядати у весільному відеоЯк гарно виглядати у весільному відео:
майстер-клас від Маріни і Володимира


Коли ми випадково побачили цей весільний кліп у соцмедіа, то одразу зрозуміли, що обов’язково маємо вам його показати. Чому? Перша причина – у заголовку: нам, направду, неймовірно припало до душі як наречені щиро, відкрито і гарно попрацювали на камеру. А окрім того, це ще й просто красивий, добрий і веселий весільний ролик, з особливою енергетикою щастя, так вміло відтвореною відеографом Олександром Колесником


Отже, перш ніж ви перейдете до перегляду, дамо вам кілька настанов, аби цей процес став для вас не лише приємним, але й корисним. Зверніть увагу, з якою легкістю наречені позують, ні… живуть перед об’єктивом відеокамери. Маріна і Володимир відкриті у своїх емоціях, щиро насолоджуються своїм щасливим днем. І тому на відео вони виглядають так природно, органічно, по-справжньому.

Звичайно, не всі можуть вільно поводитися у кадрі. І вашим завданням, як акторів-наречених, не буде отримання «Оскара» за ролі першого плану. Але забрати зайві хвилювання щодо присутності камери таки варто, щоб потім не було невимовно шкода, що на відео ви не схожі самі на себе. Весільні відеографи дуже рекомендують для цього довесільну зйомку lovestory. А також – перегляд прикладів того, як треба невимушено і красиво триматися у кадрі. Власне, саме для такого натхнення ми і пропонуємо вам наступне весільне кіно….

Відео: Олександр Колесник
Текст: Валерія Климчук, весільний портал Пара молода
29.04.2016              сьогодні 2, з початку місяця 23, всього 1758◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info