Банкетний зал Сюрприз
 


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як купувати весільне плаття?
"Великий день" вже не за горами і ви замислюєтеся над покупкою весільного плаття? Перш ніж ухвалити остаточне рішення, прийміть декілька корисних рад:

- Чим простіше плаття, тим краще, якісніше воно має бути пошите
- Чим більше гостей, тим екстравагантніше повинен бути силует. Інакше ви ризикуєте загубитися серед запрошених
- Вінтажні сукні не так просто підігнати по фігурі, до того ж їх практично не можна полагодити через відсутність схожих матеріалів
- Не кожне плаття підійде саме вам


На Заході розпал весільних покупок припадає на січень - квітень, найнапруженіші дні - п'ятниця і субота, іноді неділя. Краще всього не змішуватися з натовпом, а купувати плаття в понеділок, коли продавці можуть приділити вам максимум уваги. Більшість поважаних салонів просять своїх клієнток призначати час зустрічі заздалегідь і виділяють спеціального консультанта. Звичайна консультація займає від 45 до 90 хвилин.

Ви повинні точно пояснити консультантові на що ви розраховуєте і які обмеження вашого бюджету. Як правило, він зможе надати вам неоціниму допомогу, якщо має в своєму розпорядженні повну інформацію про ваші бажання і можливості.

Не бійтеся експериментів. Дуже часто наречені дивуються з того вибору весільної сукні, який вони врешті-решт роблять. Важливо мати достатньо часу і не поспішати з вибором плаття. Краще всього починати свої пошуки вісім - десять місяців до передбачуваного весілля. Деякі великі магазини мають не тільки спеціальні відділи весільного одягу, але і бутіки кожного дизайнера. Купуючи речі оптом, вони мають можливість значно понизити ціни, що важливо при обмеженому бюджеті.

Якщо плаття вже замовлене, а ви вирішили змінити своє рішення, з вас буде знята пеня в п'ять відсотків від вартості замовлення. Головне, щоб ваш весільний наряд ідеально сидів, цьому аспекту необхідно приділити особливу увагу. Навіть найдорожче плаття виглядатиме прекрасно, якщо воно добре підігнане по фігурі. Особливо поклопочіться про зручні туфлі і не надумайтеся набрати вагу, адже тоді всі ваші зусилля можуть виявитися абсолютно марними!

Автор: Інесса Хайдер
Джерело: "Женский журнал Женский клуб - красота, мода, здоровье"
Переклад: весільний портал «Пара молода»

26.11.2009              сьогодні 2, з початку місяця 26, всього 5343◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2019 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info