Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як ми знімали промо-ролик «Пари молодої» (фото, відео)Щодня на наш портал заходять тисячі наречених: щоб знайти для свого весілля все, що потрібно. Як це все відбувається ми спробували відобразити у промо-ролику «Пари молодої». Вийшла дуже красива історія кохання – диво народження весілля-мрії…
 

Головними героями ролика стали молодята – Христина та Святослав, які рік тому справді готувалися до весілля разом із порталом «Пара молода» і про свято яких ми уже розповідали в одній зі статей. 
«Ідея відео полягала у тому, щоб показати наочно як легко та зручно готуватися до весілля разом із нашим весільним порталом, - розповідає шеф-редактор «Пари молодої» Оксана Дябло. – Звичайно, ми могли зробити реконструкцію певних елементів свята, зображаючи як, наприклад, віртуальний букет на екрані планшета потім стає реальністю в руках нареченої. Але нам також хотілося справжніх емоцій, непідробних почуттів…». 
Тож можна сказати, що цей промо-ролик відзнятий на основі реальних подій :). При монтажі було використане весільне відео Христини і Святослава як ілюстрація результату підготовки. А сам процес вибору декору, фотографа, відеографа, флористики та інших складових весільного свята відзняли окремо - серед осінніх локацій Тернополя. Пропонуємо зазирнути за лаштунки і поглянути як усе це відбувалося. А також готовий відеоролик – до вашої уваги. Приємного перегляду!

Відеомонтаж ролика: Art Record Videography

Весілля Христини та Святослава допомагали провести та організувати:
Ідейний натхненник та порадник: портал «Пара Молода».
Фото: фотостудія «Монро»
Сукня: салон «Камелія»
Декор, флористика: весільне агентство «Фігаро»
Ресторан: «Garden Hall»

Фуршетні столи: Галич-фуршет

​Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»


14.01.2014              сьогодні 1, з початку місяця 1, всього 3610◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info