Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

ЯК ПЕРЕТВОРИТИ ОСВІДЧЕННЯ НА КАЗКУ?В особливих пар - особливі історії кохання. Саме така, незвичайна, - у Романа та Наталі. Години хвилювань і тижні підготовки. Він спланував казкове освідчення для коханої. Ретельно обмірковував кожну дрібницю та все не наважувався остаточно обрати дату. Раптом щось упустив чи забув? Проте, чим дужче він брався за організацію, тим частіше у голову закрадалася думка «Чи бува Наталя не здогадується»? Але дівчина навіть не підозрювала, який сюрприз чекає на неї.

Вигадана компанія та зйомка реклами 
«Щоб у неї аж подих перехопило», - вирішив Роман та розпочав організацію незабутнього та інтригуючого освідчення-квесту. Він старанно складав маршрут і вигадував завдання. Кожне місце та кожна загадка були особливі, адже пов'язані із цінними моментами у житті закоханих.
Далі Романа чекали два завдання:
1. Важливе - запросити Наталю до участі у квесті;
2. Надважливе - зробити все так, аби вона не здогадалася про освідчення. 

У цьому ж на допомогла їхня подружка. Саме вона і запропонувала Наталі взяти участь у буцім зйомці рекламного ролика для івент-компанії, який і проходив у формі квесту. 


Вона відгадувала загадки, але не здогадувалась про найголовніше 
Настав той день. Дівчата взяли перше завдання і зрозуміли: щоб знайти ключ до загадки - відкрити таємничу книгу, потрібно вирушити у Збараж. А місце не випадкове - саме там вперше зустрілися закохані. Наталя виконувала завдання одне за одним і навіть не підозрювала, що в той же час Роман із друзями прикрашають причал тернопільського озера свічками та трояндами, чекаючи найголовнішого.  

Що приховувала таємнича книга?
Над маршрутом квесту Роман попрацював на славу. Виконавши усі завдання, дівчата до кінцевого пункту дісталися надвечір. Наталя вийшла з машини на причал, який казково сяяв від вогнів, і була вражена. Отримавши останній ключ, дівчина нарешті відкрила таємничу книгу. Те, що вона там побачила, перехопило подих. 

І вона сказала ... 
Чим же насправді закінчився квест, які слова освідчення пролунали від Романа та що ж врешті йому відповіла кохана - дивіться у відео! 
15.01.2015              сьогодні 1, з початку місяця 16, всього 4356◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info