Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як повинен правильно сидіти костюм?Привіт! Мене звуть Андрій Моськін - я заcновник та творець бренду чоловічих костюмів Andreas Moskin. Наше завдання, щоб чоловіки  виглядали стильно та впевнено, тому вирішили запустити наш відео влог, який допоможе дещо більше зрозуміти, що чоловічий стиль - це не про лейбли та моду, це про внутрішній стан та харизму кожного із нас.

Як повинен правильно сидіти костюм?
 
Пропоную наш перший випуск розпочати із того як повинен правильно сидіти костюм! Я відношусь до типу тих чоловіків, яким костюм не потрібно підганяти по фігурі. Але у багатьох є свої особливості щодо фігури і купівля костюму може стати великою проблемою!

Погодьтесь, що консультанти у магазинах дуже рідко скажуть, що за певними параметрами костюм сидить не надто добре. Від них ми ж часто можемо чути фрази, що костюм чудово сів, що це так має бути - хоча ми бачимо і розумємо що це не так!

Щоб не доступкати помилок давайте розглянемо цю тему детальніше! 
Нерівні плечі, довгі руки, широкий торс, мускулиста фігура - це основні моменти з якими ми щодня працюємо у Andreas Moskin, коли підбираємо для чоловіків костюми.

У кого є достаньо добре фінансове становище - той собі може дозволити індивідуальне пошиття. Це вже й не так дорого, як здається, але  будьте готові, що за костюм на замовлення потрібно буде заплати вдвічі більше - зате він буде сидіти ідеально!

Одразу ж виникає запитання: Як же повинен сидіти костюм?
Далі розкажу вам про три речі, на які варто звернути увагу. Це ширина плечей, обхват грудної клітки та комір.Розпочнемо із піджака. Плечовий шов повинен знаходитись на своєму місці. На краю вашого плеча. Якщо шов на півсантиметра нижче ваших плечей - тут необхідна корекція по вашій фігурі.

Комір. Він повинен не щільно  прилягати до Вашої  сорочки.

Обєм грудної клітки - переконайтесь у тому, що згини лацканів лежать по вашій фігурі
Якщо це не так - значить це не ваш фасон або тут потрібна корекція.

Якщо ж говорити про лацкани - їхня ширина буває різною. Варто обирати ширину  лацканів згідно типу вашої фігури. Якщо у вас досить делікатні риси обличчя - ваш вибір вузькі лацкани. Для усіх іхнших рис обличчя найркаще підійдуть більш ширші лацкани.

Як я говорив на початку - нерівні плечі, довгі руки, широкий торс, мускулиста фігура - це основні моменти з якими ми щодня працюємо у бренді чоловічих костюмів Andreas Moskin і якщо в процесі формаування образу нашому клієнту ми помічаємо, що костюм за певних параметрів не добре сидить згідно типу  фігури клієнта, ми одразу на місці робимо усі необхдіні корекції і костюм зрештою сідає чудово по фігурі клієнта!

Далі довжина піджака -  вона залежить від вашого зросту. Підказка - якщо ви можете обхватити низ піджака - купуйте!

Доречі щодо довжини, то штани повинні злегка доторкатись взуття.
Тренд 2020 - щоб не було жодних складок. Проте, згідно еткету допускається максимум одна складка.Якщо ж у Вас тип фігури згідно якого надзвичайно важко підібрати костюм або у вас є певні побажання щодо стилю та ткани - рекомедуємо скористатись індивідуальним пошиттям.

У крутих брендів - присутня така послуга. Пошиття в середньому займає місяць. У  бренді Andreas Moskin поки клієнт смакуватиме каву чи віскі, згідно його побажань наші дизайнери промалюють вигляд його майбутнього костюму та разом підберуть найкращі тканини!

Загалом на тему вибору костюму можна спілкуватись значно довше - тому пропонуємо зареєструватись на безкоштовну консультацію стиліста. Це можливо або у онлайн або офлайн форматі. Переходьте за посиланням: https://mssg.me/andreasmoskin

Після консультації ви будемо мати максимально повне уявлення про те, як правильно підібрати костюм, як перевірити його якість та на які деталі звертати увагу. Також ви отримаєте чек лист у якому це все детально буде прописано!

Будьте у тренді! Будьте у Andreas Moskin!


09.04.2020              сьогодні 2, з початку місяця 51, всього 978◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info