Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як ти там, маля?Ну от, те що вам бажали не весіллі – справдилося: ви очікуєте на появу первістка. І, мабуть, вже готуєтесь до дуже хвилюючого моменту, першого УЗ-дослідження. Тоді вам буде корисно знати, що у клініці С. Хміля віднедавна працюють на найсучаснішому, найточнішому у світі 4D-апараті – Voluson E8 Expert.

Нашим бабусям, та що там – мамам, таке могло тільки снитися: побачити свою дитинку ще до народження, дізнатися хто це: хлопчик чи дівчинка, розвіяти страхи та сумніви відносно того, як там малятко почувається… А сьогодні ультразвукове дослідження є плановим та обов’язковим принаймні три рази за період вагітності. Його результати часто вирішальні, коли лікар-гінеколог ставить діагноз чи обирає лікування. Тому УЗД має бути винятково точним і не інакше, бо це відповідальність за щонайменше два життя: матері і дитини.

Тернопільська клініка С. Хміля завжди славилася використанням у роботі найсучаснішого, прогресивного обладнання. І цього року заклад черговий раз виправдав свою репутацію. Клініка впровадила у свою практику новий, 2013 року випуску, ультразвуковий 4D-апарат експертного класу Voluson E8 Expert – продукт американського виробника, світового лідера у галузі медобладнання, General Electric Helthcare. На сьогоднішній день це єдиний прилад такого класу у західноукраїнському регіоні.

4D-апарат Voluson E8 Expert
Які переваги Voluson E8 Expert поряд зі звичайними УЗД-апаратами?
  • Надвисока точність вимірів завдяки найсучаснішим об’ємним датчикам та новітньому програмному забезпеченню.
  • Дивовижна якість цифрового зображення, його запис у вигляді фото та відео.
  • Технологія RealTime4D – відображення плоду та його рухів у реальному часі (до 45 об’ємів за секунду). Таке сканування дозволяє оцінити поведінку майбутнього немовляти в динаміці, що дуже важливо для вчасного виявлення низки внутрішньоутробних (зокрема психічних) вад розвитку.
  • Функція ультразвукової томографії (ультразвуковий аналог комп’ютерної томографії).
  • Режим еластографії. Це додаткова технологія в рамках УЗ-діагностики. Еластографія дозволяє з допомогою УЗ-променя наче «пропальпувати» тканини організму і через програму оцінити їхню еластичність (жорсткість). Даний метод ефективний при постановці діагнозу позаматкової вагітності, для ранньої діагностики різноманітних новоутворень тощо.
  • Максимальна деталізація при скануванні внутрішніх органів, серця і скелета плоду.
  • Можливість виявлення патології на ранніх термінах вагітності.
  • Чотири типи високочутливих доплерів для дослідження стану серця, судин, пуповидного кровотоку плоду.
  • Функція для раннього виявлення вад серця плода (STIC).
  • HD Live.

Voluson E8 Expert недарма називають 4D-апаратом ЕКСПЕРТНОГО класу. Ефективно працювати на такому обладнанні може тільки справді висококваліфікований персонал.

4D-апарат Voluson E8 Expert

У клініці С. Хміля цьому відводять чільне місце. УЗД-спеціалісти закладу не лише володіють необхідними знаннями, але й мають переконливий досвід роботи саме у галузі  ультразвукової діагностики в гінекології та пренатальної ультразвукової діагностики. Вони також є сертифікованими перинатологами міжнародного фонду медицини плода. А ще, як зазначають пацієнти клініки, тут панує особлива атмосфера доброзичливості, довіри та розуміння. Разом із сучасним обладнанням, хіба це не ідеальні умови для ваших віртуальних «зустрічей» із малюком, на народження якого ви чекаєте?

Текст: Валерія Климчук, весільний портал «Пара молода»
23.07.2013              сьогодні 2, з початку місяця 36, всього 6283◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму

2006-2020 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info