Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Відеоконференція для весілляЯк відеоконференція допоможе зекономити на гостях на весіллі?

Всі ми стикалися з цією проблемою: список гостей на весілля більший за кількість місць у найбільшому ресторані, а не запросити п’ятиюрідну татову тітку не можна, бо вона чекала на це свято все життя. На щастя, з цієї скрутної ситуації є вихід. Він називається відеоконференція.

Відеоконференція для весілля

Чим насправді керуються близькі, коли хочуть втрапити на ваше весілля? Їм хочеться побачити цей урочистий момент, який буває тільки раз в житті. І звісно ж, питання не в тому, щоб поїсти і попити задарма (якщо вам, звісно, пощастило з родичами). Відеоконференція може повноцінно замінити фізичну присутність багатьох гостей на урочистостях, при цьому вони залишаться задоволеними і навіть зможуть пустити сльозу, розчулившись.

Яким же чином працює відеоконференція? Відеоконференція - технологія, що дозволяє необмеженій кількості співрозмовників комунікувати віддалено, бачити і чути одне одного. На відміну від Скайп чи аналогічних сервісів відеоконференція забезпечує дуже високу якість зображення - Full HD. Завдяки цьому на екрані видно найдрібніші деталі. Керована вебкамера дозволяє обирати, на що саме дивитися, слідкуваи за об’єктами, що рухаються.

Технологію відеоконференції дуже просто застосувати на весіллі. Записуйте)

  1. Складіть список гостей, яким було б складно добиратися до місця проведення весілля, або ж тих кого ви плануєте покликати виключно з ввічливості.
  2. Замовте послуги компанії-провайдера відеоконференцій, наприклад у DEKOM.
  3. Вставте посилання на весільну відеоконференцію у ваше запрошення, яке ви розішлете гостям зі списку
  4. Провайдер облаштує бенкетний зал, РАГС, а при бажанні і будь-який інший об’єкт професійним обладнання для відеоконференцій. В найголовніший день все буде працювати на найвищому рівні.
  5. Гості встановлять на свої комп’ютери, планшети або телефони спеціальні додатки, які дозволять їм в будь-який момент під’єднатися до відеоконференції і подивитися на фату нареченої або виголосити свій тост.
  6. За вашим весіллям зможе спостерігати необмежена кількість людей. Ви навіть зможете зробити його публічним і поширити посилання на своїй сторінці в соц. мережі, щоб кожен міг побачити ваше молоде подружжя.

Єдиний мінус весільної конференції - не всі одразу зрозуміють вас і ваше запрошення. Проте образитися ні в кого не вистачить сміливості: ваші аргументи про точно всіх переконають. А згодом ви ще й заробите славу іновативної сім’ї)

18.09.2014              сьогодні 1, з початку місяця 20, всього 2414◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info