Каталог-планувальник Пара молода


 
◄ Попередня   Наступна ►

Як відсвяткувати українське весілля в Америці Створити нову українську родину в Америці? Та ще й відсвяткувати українське весілля? Так вирішили Калина і Олесь – 25-річні молодята, українці за походженням, які нещодавно одружилися в Чикаго.

На їх українське весілля з’їхалось близько 200 гостей – родина та друзі з багатьох штатів Америки і Канади. Молодята вінчалися в українській церкві Св. Йосифа в Чикаго і святкували весілля у бенкетній залі під тією ж церквою.
За давньою мрією нареченої весілля відбулося з українським колоритом і звичаями: вишиваний одяг молодят, українські рушники зі старовинним родинним взором, українські квіти, страви і музика.


«Ми придбали весільну сукню і прикрасили її вишитим українським поясом. Заплели українську косу, замість традиційної весільної зачіски, бо так хотіла Калина – вона ж українка!» – З гордістю каже мама нареченої Мотря Дурбак.
Батьки пані Мотрі емігрували до США з німецьких таборів переміщених осіб у 1950 році. Навіть, живучи за океаном далеко від рідної землі, в родині зберігали українські традиції і звичаї.
Чоловік пані Мотрі Андрій Дурбак – українець, народжений в Аргентині, згадує: “Колись разом з дружиною посадив на своєму подвір’ї в Чикаго гілочку калини, і вона кожної весни розквітала білими квітами… А як народилася донька, то назвали її Калина…”


Народжена в Чикаго Калина з малих років відвідувала українську церкву, навчалася в українській школі. Її майбутній чоловік Олесь народився в українській родині в Бостоні, а з Калиною познайомився на пластовому таборі в Огайо.
Молодята разом захоплюються природою і люблять мандрувати. Тому на власному весіллі закохана пара поєднала українські традиції з ритуалами пластунів. Свою весільну подорож молодята провели, також, як справжні пластуни – у кемпінгу, поруч з дикою природою, на Вірджинських островах.

Серед сотень тисяч українців Америки є щасливі молодята, які продовжують український рід і шанують все українське, навіть далеко від рідної землі.

Автор: Наталія Фігель
Фото: Oksana KAMI

Джерело: http://vidia.org/2013/10076


18.02.2013              сьогодні 1, з початку місяця 34, всього 4352◄ Попередня   Наступна ►

Ви хочете додати вашу компанію в каталог Пара Молода?
Якщо ви весільний професіонал, портал Пара Молода дає можливість, щоб про ваші послуги дізналися тисячі пар,
які готуються до весілля в Україні.

Про нас  |  Вхід / Додати фірму  |  Угода

2006-2021 «Пара молода» - каталог весільних послуг України. Розробка сайту: vlasne.info